Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Kurulduğu günden bu yana portföyündeki müşterilerin tüm nakit ihtiyaçlarını karşılayan ve modern bankacılık işlemleri ile her zaman müşterilerine destek olan Garanti BBVA'dan bir destek daha! Banka Mobil uygulama üzerinden müşteri olanlar için 5.000 TL'ye varan miktarlarda Taksitli Nakit Avans olanağı sunuyor. Hem de yüzde sıfır faizle. İşte detaylar!

Sıfır Faizli Avansınızı Almayı Unutmayın!

Eğer bugünlerde bankanızı değiştirmeyi ya da Garanti BBVA'ya geçmeyi düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun. Çünkü banka yapmış olduğu son kampanya ise Mobil'den müşteri olanlara, 5.000 TL’ye varan Taksitli Nakit Avans olanağı sunuyor. Üstelik hem masrafsız hem de %0 faizli bu olanak için yapmanız gereken tek şey Mobil'den Garanti BBVA müşterisi olmak. Herhangi bir şekilde şubeye gitmenize gerek kalmadan, bankanın müşterisi olup, bireysel kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra başvurunuz onaylandığında 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanabiliyorsunuz.

Kampanyayı Kaçırmayın!

Bankanın yapmış olduğu kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle telefonunuza Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerlemeniz gerekiyor. Bu şekilde ilk kez Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan kişiler, 1 Kasım ve 15 Kasım tarihleri arasında kredi kartı başvuruları onaylandığında kampanyadan yararlanabilirler. Ancak kampanyadan faydalanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerektiğini unutmayın. Şube üzerinden yapacağınız kart başvurularında kampanyadan yararlanamıyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra kampanyanın tanımlanması kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra gerçekleşir. Ayrıca Taksitli Nakit Avans kampanyasından yararlanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekir. Kampanyanız tanımlandıktan sonra kampanya kapsamında maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans kullanabilir ve  6 taksitle geri ödeyebilirsiniz. Kampanya kapsamında yararlanabileceğiniz faizsiz Taksitli Nakit Avansınızı yalnızca Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanabilirsiniz. ATM ya da Müşteri İletişim Merkezi kanalları ile yapacağınız işlemleriniz kampanyaya dahil değildir. Son olarak kampanyada her müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Eğer birden fazla kredi kartı başvurunuz onaylanırsa yalnızca ilk onaylanan kredi kartınız kampanyaya dahil edilir. Bir de ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamında değilken yalnızca bireysel ve asıl kredi kartları kampanyaya dahildir.