O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ramazan ayının yakınlaşmasıyla birlikte, ramazana özel çeşitli kampanyalarda oluşturulmaya başlandı. Garanti Bankası, Bonus sistemine tabii olan kredi kartlarıyla yapılan market alışverişleri için bu çerçevede bir kampanya başlattı. 29 Mart ile 8 Mayıs 2022 tarihleri arasında devam edecek olan kampanya da, 200 TL ve üzeri ikinci alışverişten sonra, yapacağınız tüm alışverişlerden bonus kazanabiliyorsunuz. Kampanaya katılım yapılması gerekiyor ve marketlerden gıda ile ilgili alışverişler kapsam dahiline alınmış.

Garanti Bonus Market Alışverişlerinde 200 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

29 Mart ile 08 Mayıs arasında, yapacağınız gıda odaklı ve 200 TL üzeri ikinci market alışverişlerinizden, bonus kazanabiliyorsunuz. İlk 200 TL harcamanızın ardından ikinci 200 TL ve üzeri alışverişten 30 TL ve sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişten 30 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Ödemelerinizi hem Bonus özellikli kartınızla, hem de Garanti Pay ödeme yöntemiyle yaparsanız, ilave olarak 10 TL Bonus daha kazanabiliyorsunuz. İlk 200 TL ve üzeri alışverişinizden sonra, 5 defa daha 30 TL kazanmaya devam ederek, toplamda 150 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. Bu alışverişlerin her birinde, aynı zamanda Garanti

Pay ödeme yöntemini kullanırsanız, ilave olarak 5 defa 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL bonus kazanıyorsunuz. Böylece toplamda 200 TL bonus kazanma şansınız oluşuyor. Kampanyadan Bireysel Garanti Bankası Bonus kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor. Kampanyanın avantajlarından faydalanabilmek için, kampanyaya katılmanız gerekiyor.

Garanti Bonus Market Alışverişine 200 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Ramazanın yaklaşmasıyla birlikte artan gıda alışverişleri, özellikle marketlerde yoğunlaşıyor. Zorunlu olarak yapılan gıda alışverişlerini yaparken, aynı zamanda bonus kazanabilmek için, Bonus Flaş uygulamasına girerek, “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekiyor. Kampanyaya katılabilmek için, kısa mesaj yöntemini tercih edebilirsiniz. Bunun için, “ EVET KATIL” yazdıktan sonra, bir boşluk bırakarak, sahip olduğunuz Bonus özellikli kartınızın son 6 hanesini yazarak, 3340’a kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Kampanyaya katılım yapılmadan yapılan harcamalar için bonus kazanma şansınız bulunmuyor. Market alışverişlerinde gıda dışı yapılan harcamalarda, kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Bonus üye işyeri olan marketlerden, fiziki, ya da sanal pos yöntemiyle yapılan tüm gıda işlemleri, 200 TL ve üzerinde olduğunda Bonus kazanabiliyorsunuz.