Bankaların mobil bankacılık hizmetlerine özel sunduğu kampanyaları, avantajlı işlem yapmaya imkan veriyor. Tüketiciler mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak, diğer hizmet kanallarına göre işlemlerini daha hızlı ve daha kolay yapabiliyor. Ayrıca mobil bankacılığa özel kampanyalardan yararlanabiliyor. Mobil uygulamaya özel bir kampanyada Garanti BBVA’dan geldi. Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olanlara tam 5.000 TL’ye varan %0 faizli taksitli nakit avans kullanma imkanı sunuyor.

Garanti BBVA Mobil’de 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA, mobil bankacılığa özel kampanyalarıyla müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. 2022 yaz dönemine yönelik hazırlanan yeni kampanyasıyla birlikte Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullananlar, tüm acil nakit ihtiyaçları için 5.000 TL’ye kadar %0 faizli ve masrafsız taksitli nakit avans kullanabiliyor. Üstelik taksitli nakit avans kullanabilmek için şubeye gitmesine gerek kalmadığı gibi başvuru şartı da bulunmuyor. Böylelikle her ihtiyaç duyduğu anda Garanti BBVA Mobil uygulamasından faizsiz 5.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanabiliyor.

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avansı Kimler Kullanabilir?

Garanti BBVA’nın 5.000 TL limitli taksitli nakit avans kullanımına %0 faiz desteğinden yararlanabilmek için belirlenen şartları yerine getirmek gerekiyor. Buna göre 07.07.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında Garanti BBVA müşterisi olmayıp, ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazına indirerek, müşteri olanlar yararlanabilmektedir.

Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazına indiren ve 31 Ağustos’a kadar uygulamadaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, müşteri olma işlemlerini şubeye gitmeden tamamlayanlar kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için ayrıca yine 31 Ağustos’a kadar kredi kartı başvurusu yapılması ve başvurunun onaylanması gerekmektedir. 31 Ağustos’a kadar Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olup, kredi kartına başvuran ve başvurusu onaylanan kişiler faizsiz taksitli nakit avans kullanabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Faiz yükü olmadan ve masrafsız taksitli nakit avans kullandıran Garanti BBVA Mobil kampanyasından yararlanmak için gerekli koşulları sağlayanlar 5.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanabiliyor. Kampanya dönemi boyunca şubeye gitmeden veya başvuru yapmaya gerek olmadan Garanti BBVA Mobil uygulamasından ya da Garanti BBVA ATM’lerinden 7 gün 24 saat 5.000 TL’ye kadar maksimum 6 ay vadeli olacak şekilde taksitli nakit avans kullanımı faizsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. 31 Ağustos’a kadar tüm şartları sağlayanlar 30.09.2022 tarihine kadar faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabiliyor.