Bankalar bahar aylarının gelmesiyle birlikte birbirinden avantajlı kampanyalarını açıklamaya başladı. Seyahat ve alışveriş dönemi olan bahar aylarında yapacağınız alışverişlerinizde bankaların indirim ve hediye puan kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Onlarca, yüzlerce TL’yi bulan indirimler ve Bonus hediyeleriyle 2022 bahar döneminde de alışverişlerinizi daha kazançlı hale dönüştürebilirsiniz. Garanti BBVA’nın geleneksel bahar kampanyaları ile bu baharda da 80 TL’ye varan Bonus kazanma şansını yakalayın.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA Bahara Özel 80 TL Bonus

Garanti BBVA tarafından her yıl olduğu gibi 2022 bahar aylarındaki harcamalarınıza özel Bonus kampanyası sunuluyor. Garanti BBVA müşterileri bu baharda da belirli sektörlerde yapacakları harcamalarına 80 TL’ye varan hediye Bonus kazanma şansını yakalıyor.

Garanti BBVA’nın 1.03.2022 ile 31.02.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyası kapsamında belirlenen sektörlerde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlere hediye Bonus kazanma şansını yakalıyorsunuz. Garanti BBVA müşterileri banka ve kredi kartları ile kampanya dönemi içerisinde kozmetik, giyim, çiçek ve kuyum sektörlerinde yapacağı her 200 TL ve üzeri ikinci harcamasına hediye Bonus kazanma şansını yakalıyor.

Garanti 80 TL Bonus Kampanyası Koşulları

Garanti BBVA tarafından 31 Mart’a kadar geçerli 80 TL’ye varan hediye Bonus kampanyası için koşulların sağlanması gerekiyor. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi Bonus, ParaCard Bonus, Bonus Business ve Easy kart sahipleri Garanti’nin Bonus kampanyasından faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında 80 TL’ye varan Bonus kazanabilmek için alışverişlerin kozmetik, giyim, çiçek ve kuyum sektörlerinde 200 TL ve üzeri olacak şekilde yapılması gerekiyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Mart ayı içerisinde belirtilen sektörlerde bir defa 200 TL ve üzeri alışveriş yapmalısınız. Çünkü kampanya kapsamında Bonus kazanabilmek için belirtilen sektörlerdeki ikinci ve sonraki 200 TL alışverişleriniz kampanyaya dahildir. Yani 31 Mart’a kadar ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri kozmetik, giyim, çiçek ve kuyum sektörü alışverişlerinize 20 TL Bonus kazanabiliyorsunuz.
Kampanya kapsamında 31 Mart’a kadar belirtilen sektörlerdeki ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci 200 TL ve üzeri alışverişlerinize 20 TL’ den olacak şekilde toplamda 80 TL hediye Bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız Bonus’ları 3.04.2022 ile 03.05.2022 tarihleri arasında anlaşmalı Garanti üye işyerlerindeki alışverişlerinizde kullanmalısınız.