Temmuz ayında market harcamaları artık daha avantajlı hale geliyor. Garanti BBVA müşterileri Temmuz ayı boyunca tüm ihtiyaçları için yapacakları market harcamalarına 200 TL’ye varan Bonus hediyesi kazanabiliyor. Garanti BBVA’nın 200 TL Bonus kampanyası ile Temmuz ayında yapılacak market harcamaları daha kazançlı hale geliyor. Peki Garanti BBVA 200 TL Bonus hediyesi nasıl kazanılabilir? İşte tüm detaylar!

Garanti BBVA 200 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Garanti BBVA, bu yazda müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Banka tarafından açıklanan kampanya kapsamında market harcamalarına 200 TL’ye varan Bonus kazanma şansı yakalanabiliyor. Garanti BBVA tarafından düzenlenen kampanya kapsamında market alışverişlerini Garanti BBVA kredi kartı ile yapan kişiler 200 TL’ye varan Bonus kazanabiliyor.

200 TL değerinde Bonus hediyesi kazanabilmek için harcama öncesinde kampanyaya katılım sağlanması gerekiyor. Kampanyaya katılmak için ise Garanti BBVA’nın “Bonus Flaş” uygulamasında yer alan “Kampanyalar” ekranındaki market harcamalarına 200 TL kampanyasında “Hemen Katılın” seçeneğine basılmalıdır. Ayrıca kampanyaya “GIDA” yazıp “3340” numarasına SMS göndererek de katılabilmek mümkündür.

Garanti BBVA 200 TL Bonus Hediyesi Şartları

Garanti BBVA 200 TL hediye kampanyasından yalnızca market harcamalarında yararlanabiliyor. Ayrıca 200 TL değerinde hediye Bonus kazanabilmek için 31 Temmuz’a kadar Bonus üye işyerlerinden ilk 200 TL ve üzeri harcamadan sonra yapılacak, ikinci 200 TL ve üzeri harcamaya Bonus kazanmaya başlanabiliyor. Buna göre 31 Temmuz’a kadar Bonus üye işyeri marketlerde yapılacak ikinci, dördüncü altıncı, sekizinci ve onuncu 200 TL ve üzeri harcamalara 20 TL kazanılabiliyor. Böylelikle 5 defa kampanyadan yararlanarak toplamda 100 TL değerinde Bonus kazanılabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kampanya döneminde Bonus üye işyerleri marketlerde kampanya koşullarına uygun olarak yapılacak alışverişlerin “GarantiPay” ile yapılması halinde işlemlere ek 20 TL Bonus hediyesi kazanılabiliyor. Her ikinci işleme 20 TL’den toplamda 200 TL değerinde ek Bonus hediyesi kazanabilmek mümkündür. Kampanya tüm fiziki ve sanal POS üzerinden gerçekleştirilecek, kampanya koşullarına uygun harcamalar için geçerlidir.

Garanti BBVA’nın “Flexi, “Bonus Flexi” ve “Bonus Genç” kart sahipleri ise kampanyaya 9.99 TL ücret ile katılım sağlayabilmektedir.