Bankacılık hizmetlerine olan talebin Pandemi döneminde arttığını gösteren ciddi istatistikler bulunuyor. Sokağa çıkma yasakları ve sınırlamaları ile birlikte insanlar her konuda dijital hizmetleri kullanmaya başladı. Bu durumda bankacılık ürün ve hizmetlerine olan talebi arttırarak, bankalar arasında rekabete yol açtı. Bankalar arasındaki rekabet çerçevesinde her banka tüketiciyi kendisine çekebilmek için indirim ve hediye Bonus kampanyaları sunuyor. Garanti BBVA’da tüm yeni müşterileri için tam 200 TL’ye varan Bonus kampanyası sunuyor.

Garanti Mobil Müşterilerine 200 TL Bonus Kampanyası

Garanti BBVA, bu dönemde dijital bankacılık altyapısının kullanımını yaygınlaştırmayı hedefleyen çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu çerçevede Garanti BBVA müşterisi değilseniz ve 28.02.2022 tarihine kadar Garanti Mobil uygulamasını kullanarak Garantili olduğunuzda 200 TL’ye varan Bonus kazanabilirsiniz.
Garanti BBVA müşterisi olmak için şubeye gitmenize gerek kalmıyor. Garanti Mobil uygulamasını kullanarak, dakikalar içerisinde Garanti BBVA’da hesap açabilirsiniz. Garanti Mobil uygulamasında Garanti müşterisi olduktan sonra “Paracard Bonus” banka kartına veya “Bonus” kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Kart başvurunuzun onaylanmasından sonra 20.03.2022 tarihine kadar yapacağınız ilk tek seferdeki 200 TL ve üzeri alışverişinize 200 TL Bonus kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti 200 TL Bonus Kampanya Koşulları

Garanti Bankası’nın 1 Şubat 2022 ile 28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli olan Garanti Mobil kampanyasından yeni müşteriler yararlanabiliyor. Hali hazırda Garanti müşterisi değilseniz, Garanti Mobil uygulaması üzerinden başvuru yapmalısınız. Birkaç dakika içerisinde şubeye gitmenize gerek olmadan Garanti müşterisi olabilirsiniz. Kampanya kapsamında 200 TL Bonus kazanabilmek için Paracard banka kartı veya Garanti Bonus kredi kartı başvurusunda bulunmalısınız.

Kartınızın onaylanmasından sonra 20 Mart 2022 tarihine kadar tek seferde 200 TL ve üzeri ilk harcamanız için 200 TL değerinde Bonus hediyesi kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanacağınız Bonus bakiyesini harcama koşulu olmaksızın 21.03.2022 ile 21.04.2022 tarihleri arasında tüm Garanti anlaşmalı üye işyerlerinde yapacağınız işlemlerde kullanabilirsiniz. Bu tarihlerde kullanmadığınız 200 TL tutarındaki Bonus bakiyeniz otomatik olarak silinir ve daha sonrasında herhangi bir hak talebinde bulunamazsınız. Kampanya kapsamında düzenli ödeme, otomatik ödeme talimatı gibi harcamalar yer almamaktadır.