Acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyenlerin karşısındaki en büyük sorun, yüksek kredi faizleri oluyor. Garanti BBVA, kredi çekerken yüksek kredi faizleriyle boğuşmak istemeyenlere faizsiz kredi kampanyası veriyor. Garanti BBVA %0 faizli ihtiyaç kredisiyle, geri ödemelerinizde faiz yükü olmadan çok daha uygun koşullarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Peki Garanti BBVA faizsiz ihtiyaç kredisi kullanma şartları neler? Başvurusu nasıl yapılır?

Garanti BBVA %0 Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Garanti BBVA, 2022’ye özel faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasıyla, ekonomideki dalgalanmaların vatandaşın gelirlerini olumsuz şekilde etkilediği bu dönemde ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmamalarını sağlıyor. Garanti BBVA %0 faizli ihtiyaç kredisiyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için bazı şartları sağlamanız gerekiyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yalnızca ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden müşteri olanlar faydalanabiliyor. Daha önce Garantili olmayan ve müşteri olma işlemlerini Garanti Mobil uygulamasından veya Garanti BBVA İnternet Şubesi kanallarından yapanlar, ihtiyaçları için %0 faizli kredi kullanabiliyor. Kampanya kapsamında Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip, “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından müşteri olanlar %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Garanti Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA’nın %0 faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olmak, aranan ilk şarttır. Kampanya kapsamında Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olanların, en geç 3 gün içerisinde yine dijital bankacılık kanallarından ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmaları gerekmektedir. 3 gün içerisinde başvurunun yapılmaması durumunda kampanyadan doğan %0 faizli ihtiyaç kredisi hakkı kaybolmaktadır.

Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yeni Garanti BBVA müşterileri 3 gün içerisinde tam 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için %0 faizli kredi kullanabiliyor. Kredi kampanyası kapsamında 5.000 TL limitli ihtiyaç kredisini %0 faiz fırsatının yanı sıra tam 12 ay vade seçeneğiyle de kullanabilirsiniz. Böylelikle 5.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanımınızda 12 ay vade için %0 faiz desteğiyle ayık taksit tutarı yalnızca 416.67 TL olur. Ayrıca %0 faiz uygulandığından toplam geri ödenecek tutarda yine 5.000 TL olur. Garanti BBVA Mobil ve İnternet Şubesi kanallarından yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularınız onaylandığında, kredi limiti anında kullanıma hazır şekilde vadesiz TL hesabınıza aktarılır.