Nakit ihtiyacı olanlara müjde: Odeabank, Fibabanka ve Garanti BBVA yerinizden bile kalkmadan kullanabileceğiniz benzersiz bir kredi fırsatı sunuyor!

Her gün ve her an nakite ihtiyaç duyacağımız bir durumla karşılaşabiliyoruz. Sağlıktan eğitime, evlilikten eşya yenilemeye kadar her tülü ihtiyacımızı karşılayabilmek içinde varsa birikimlerimize, yoksa da banka kredilerine başvuruyoruz.

Banka kredilerine talep artınca, bankalar arasındaki rekabet güçleniyor. Bu rekabette bir adım da olsa öne çıkmak isteyen bankalar, her gün yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bu bankaların başında da Garanti BBVA, Fibabanka ve Odeabank geliyor. Türkiye'nin yükselişe geçen bu üç bankası, benzersiz kredi fırsatlarıyla müşterilerinin yüzünü gülümsetiyor.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank-2

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Odeabank her türlü nakit ihtiyacınızı gidermeniz için %2,02 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir kredi kampanyası sunuyor. Bu kampanya kapsamında %2,02 faiz ve 36 ay vade ile Odeabank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 75.516,51 TL, aylık taksitleri ise 2.097,68 TL oluyor. Odeabank'ın sunduğu bu avantajlı krediye tüm Odeabank şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve mobil uygulama aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi

FİBABANKA

Nakit ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm getirebilecek bir başka kredi fırsatı da Fibabanka'dan geliyor. Fibabanka, %1,48'den başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade ile şubeye uğramadan kullanabileceğiniz bir kredi imkanı sunuyor. Fibabanka'nın sunduğu bu kredinin faiz oranı kullanılacak kredi miktarına göre değişiklik gösterebiliyor. 50 bin TL kredi için faiz oranı %1,59 olarak belirleniyor. Bu koşullarda 36 ay vade ile kullanılan 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.536,60 TL, aylık ödemeleri ise 1.931,57 TL oluyor. Fibabanka ihtiyaç kredisine tüm Fibabanka şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılıktan başvurulabiliyor. Kredinizin onaylanması halinde tutar hemen hesabınıza geçiyor.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

garanti bbva-1

Nakit ihtiyaçlarınıza en büyük çözümlerden biri de Garanti BBVA'dan geliyor. Garanti BBVA, %1,69 faiz oranı ve 36 ay vade ile 50 bin TL kredi fırsatı sunuyor. Bu koşullarda Garanti BBVA'dan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 71.199,62 TL , aylık taksitleri ise 1970,47 TL oluyor. Garanti BBVA Dijital İhtiyaç Kredisine internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığının yanı sıra Garanti BBVA şubelerinden de başvurulabiliyor. Onay almanız durumunda kredi tutarı hesabınıza yatırılıyor.