Bankalar Arasında formalitelerden muaf tutulmuş süratli bir şekilde kredi finansmanı sağlayan hizmetler yaygınlaşmaya başladı. Zamanın en önemli kavram haline geldiği günümüzde, süratli bir şekilde finansman ihtiyacını karşılamakta büyük önem taşıyor. Anında kredi olanağı sunan bankalarla ilgili yaptığımız incelemenin sonuçlarını yazımızın devamında aktardık.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA tarafından İhtiyaç Kredisi olarak sunulan ürün, 100.000 TL kredi finansmanı kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmış. Kredi 50.000 TL olarak kullanıldığında 36 aya kadar vade seçeneğine sahip. 50 ile 100.000 TL kredi finansmanı kullanıldığındaysa en fazla 24 ay vadeye kadar uzayabiliyor. İhtiyaç kredisi % 2,74’den başlayan faiz oranlarına sahip. Başvuru sahibinin ödeme kabiliyeti, kredi puanı, başvurduğu tutar gibi değişkenlere bağlı olarak farklı faiz uygulamaları da mevcut.

Garanti BBVA Mobil uygulama, internet bankacılığı, 444 0 335 numaralı Anında Kredi Hattı veya banka şubelerinden başvurunuzu hemen yapabiliyorsunuz. Yapılan başvurular süratli bir şekilde işleme alınıyor ve aynı gün içerisinde onaylandığında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Buna göre 50.000 TL 36 ay vade seçeneğiyle bir kredi finansmanı kullanıldığında % 2,74 faiz oranı uygulanıyor. Bu kredinin aylık ödeme tutarı 2.306,62 TL oluyor. Bankanın ayrıca hayat sigortası, esnek ödeme seçenekleri gibi çeşitli alternatif hizmetleri de bulunuyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi ürününü üst başlık olarak kullanıyor ve farklı ihtiyaç sahiplerine özel kredi olanakları sunuyor. Belge talep etmeden sunulan bu krediler aynı zamanda süratle yanıtlanıyor ve Acil Kredi kapsamında sunuluyor. Farklı özelliklere sahip müşteriler için özel faiz oranı uygulaması da bulunuyor. Örneğin tanışma Kredisi adı altında sunulan ihtiyaç kredisi ürününde, bankanın yeni müşterisi olanlar % 1,99 gibi düşük bir faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Bankanın internet sitesi üzerinde bulunan “Hemen Başvur” linki aracılığıyla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında 0850 220 8 573 numarasına sahip “Alo Kredi Hattı” başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz diğer bir kanal. Bu hattan faydalanarak sizin için en ideal kredi ürününü karşılıklı belirleyip başvurabiliyorsunuz. Aynı zamanda İnternet bankacılığı veya QNB Mobil uygulaması aracılığıyla da başvuru yapılabilir.

OdeaBank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi

Nakit Hazır adı altında sunulan bu kredi ürününde, Odeabank %2,66’ dan başlayan faiz oranı uyguluyor. Başvuru sahibinin kredi notu, başvuru miktarı gibi değişkenler, uygulanan faiz oranının belirlenmesinde başvurulan veriler oluyor. Son üç aya ait fatura ile belgelendirilen ikamet adresi dışında belge istenmiyor.

Onaylanan kredinin kullanımı aynı gün içinde oluyor. Diğer tüm bankalarda olduğu gibi 50.000 TL altındaki krediler 36 aya kadar vade seçeneğine sahip. 50.00 Tl ve üzeri kredi finansmanları 24 ay vade seçeneğiyle kullanılabiliyor. Başvuruları Odeabank şubelerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Yapılan başvurular süratli bir şekilde incelenerek aynı gün yanıtı oluşturuluyor.