14 Milyon’ u aşan emekli sayısı, bankaların tamamı için büyük bir müşteri potansiyeli oluşturuyor. Bu kapsamda bankalar daha fazla emekli müşterinin kendileriyle çalışması için, sürekli özel kampanyalar oluşturuyorlar. Bu alanda bankalar arasında artan rekabet, emekliler için sürekli artan promosyonlar ve avantajların ortaya çıkmasına neden oluyor. Okuyucularımız için, Temmuz ayıyla birlikte bankaların emekli promosyon kampanyalarını ayrıntılarıyla inceledik ve en büyük avantaj sağlayan bankaları listeledik.

Garanti BBVA Emekli Promosyonu Kampanyası

En yüksek emekli promosyonu veren bankalardan biri Garanti BBVA olarak öne çıkıyor. Banka 31 Temmuz tarihine kadar aylıklarını Garanti BBVA şubelerine taşıyan ve üç yıllık taahhüt imzalayan tüm yeni müşterilerine, başka koşul olmadan 5.000 liraya kadar promosyon ödemesi yapıyor. Promosyon ödemesi, aylıkların tutarına göre değişiyor. Buna göre; aylığı 1.500 liraya kadar olan emekliler 3.500 lira nakit promosyon alıyor. Aylıkları, 1.501 ile 2.500 lira arası olan emekliler, 4.250 lira ve aylıkları 2.500 liranın üzerinde olan emekliler 5.000 lira nakit promosyon ödemesi alabiliyorlar. Yanı sıra, emekli arkadaşını aylığını alması için Garanti BBVA’ ya getiren emekliler, getirdikleri kişi başına 250 lira ilave promosyon ödemesi alabiliyor. Bir emekli müşteri en fazla 10 arkadaşını getirerek, ilave olarak 2.500 liraya kadar emekli promosyonu kazanabiliyor. Banka ayrıca ücretsiz Havale/EFT, özel krediler, ATM’ ler de özel çekim limiti gibi ilave avantajları emekli müşterilerine sunuyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

QNB Finansbank Emekli Promosyonu Kampanyası

QNB Finansbank, emekli müşterilerine en yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar arasında yer alıyor. Emekliler aylıklarını QMB Finansbank şubelerine taşıyarak, 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü oluşturarak, 5.000 liraya kadar emekli promosyonu almaya hak kazanıyorlar. 1.499 lira altında emekli aylığı olanlar 3.500 lira, 1.500 ile 2.499 lira arasında emekli aylığı bulunanlara 4.250 lira ve 2.500 lira ile üzerinde emekli aylığı alanlar 5.000 lira nakit promosyon ödemesini hemen alabiliyorlar. Banka ayda 2 defa yabancı ATM’ lerden ücretsiz çekim, ücretsiz Havale/EFT, özel kredi oranları, dijital onayla cep telefonunuz aracılığıyla kolayca aylığın taşınması gibi ayrıcalıklar sunuyor.

TEB Emekli Promosyonu Kampanyası

TEB’ de en yüksek emekli promosyonu sunan bankalardan biri. Emekli aylığını banka şubelerine taşıyarak, 3 yıl taahhüt imzalamanız karşılığında, başka koşul olmadan 5.000 liraya kadar nakit promosyon ödemesi alabiliyorsunuz. Diğer bankalarda olduğu gibi,1.500 liranın altındaki emekli aylıklarına 3.500 lira, 1.500 ile 2.500 arasında emekli aylığı olanlara 4.250 lira ve 2.500 lira ile üzerindeki emekli aylıklarına 5.000 lira nakit promosyon ödemesi alabiliyorsunuz. Ayrıca emekli yakınını ya da arkadaşını banka şubelerine getiren emekli müşteriler, emekli başına 250 lira ve en fazla 500 lira ilave nakit promosyon kazanabiliyor.