Nakit ihtiyacınızı bu bankalar sayesinde anında giderebilirsiniz.

Kredi kartı kullanımı, günümüzde artık oldukça yaygın. Bu hal öyle bir noktaya geldi ki artık çoğu vatandaşın iki ve üstünde kredi kartı var. Durum böyle olunca nakit kullanımları oldukça azaldı. Artık online alışverişlerde dahil olmak üzere heryer kredi kartı istediği için nakit para ihtiyacımız pek bulunmuyor. Ama bazen durumlar farklılık gösterebiliyor. Bir anda acil nakit ihtiyaçlarımız ortaya çıkabiliyor ve biz böyle zamanlarda ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Müşterilerinin acil nakit ihtiyacı yaşadıkları dönemlerde zorlanmamaları için harekete geçen Garanti BBVA, TEB ve İş Bankası; nakit avans fırsatlarını duyurdu ve ATM'lerden 7/24 para çekilebilecek bir kredi kampanyası tasarladı. Detayları öğrenmek için lütfen okumaya devam edin!

Garanti BBVA ile Dakikalar İçinde Nakit İhtiyacınızı Giderin!

garanti 1-2

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Garanti BBVA, sunduğu Taksitli Nakit Avans fırsatı ile şimdiden epey büyük bir talep görüyor. Müşterilerine 15 bin TL'ye kadar anında nakit veren Garanti BBVA, bu süreçte geri ödeme aşamasını da düşünerek faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiriyor. Vatandaşlara %1,89'luk bir faiz oranı sunan Garanti BBVA; aynı zamanda 12 ay taksitlendirme de yapıyor. Siz de bu fırsattan yararlanmak isterseniz hemen şimdi Garanti BBVA'nın resmi internet sitesine giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

TEB'den Büyük Fırsat!

teb-4

TEB, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara oldukça büyük bir fırsat sundu. TEB ATM'lerinden 7/24 çekilebilen Taksitli Nakit Avans sunan TEB, faiz oranlarında da düşürmeler yaptı ve müşterilerine %1,98'lik bir faiz oranı sundu. Bu faiz oranının yanında 3 aydan 12 aya kadar vade imkanı da sağlayan TEB, şimdiden en çok tercih edilen nakit avans kampanyalarından birine imza attı.

İş Bankası'nın Bu Kredi Fırsatını Duymayan Kalmasın!

İş Bankası-1

İş Bankası da TEB ve Garanti BBVA gibi Taksitli Nakit Avans fırsatını vatandaşlara duyurdu ve oldukça iyi bir tepki ile karşılaştı. Müşterilerine günün hangi saati olursa olsun ATM'lerinden 15 bin TL'ye kadar Taksitli Nakit Avans veren İş Bankası, tam 12 aya varan taksitlendirme imkanı ile yüzleri güldürdü.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans kampanyasına başvurmak için şimdi siz de İş Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.