Garanti BBVA'dan büyük müjde! Siz rahat edebilin diye Garanti BBVA elini taşın altına koyuyor!

İhtiyaçlar ve alınacaklar hiçbir zaman bitmez. Her zaman ödeme yapılacak bir yerler vardır, bu konuda hemfikiriz. Bazen ihtiyaçlarımız için bazen de keyfi olarak alışveriş yapsak da hepsine maddi olarak yetişebilmek bizi zorlayabiliyor. İşte Garanti BBVA her zaman olduğu gibi yine müşterisinin sesini duydu ve oluşturduğu Alışveriş Kredisi ile yaşanabilecek olan maddi zorlukları ortadan kaldırdı. Eğer siz de Garanti BBVA'nın bu görülmemiş fırsatından yararlanmak istiyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. İşte, ayrıntılar!

Garanti BBVA'dan Alışveriş Kredisi Fırsatı!

Garanti BBV

Garanti Bankası, alışverişte yepyeni bir devir başlatıyor. Türkiye'nin en büyük alışveriş firmalarıyla anlaşmalı olan Garanti BBVA, bu firmalardan alışveriş yapan müşterilerine görülmemiş fırsatlar sunuyor. Anlaşmalı olan bu firmalardan ister online şekilde ister mağazasından yapacağınız alışverişlerde Garanti BBVA Alışveriş Kredisi'ni kullabilirsiniz. Garanti BBVA'nın anlaşmalı olduğu firmalar;

  • Gitti Gidiyor
  • n11
  • Media Market
  • İnce Hesap
  • General Mobile
  • Samsung
  • Vatan Bilgisayar
  • Genpa
  • Hepsi Burada

Bu firmalardan gerçekleştireceğiniz elektronik alışverişlerinizde (telefon, tablet, bilgisayar vb) ve diğer her türlü alışverişte kullanabileceğiniz 750 TL ile 30.000 TL arasında Alışveriş Kredisi veren Garanti Bankası'nın bu fırsatını istediğiniz an kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Alışveriş Kredisi'nin Avantajları Saymakla Bitmiyor!

Garanti Kredi-1

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Garanti BBVA'nın sunduğu Alışveriş Kredisi fırsatının avantajları saymakla bitmiyor. Anlaşmalı firmalarla müşterilerine büyük hizmetler sunan Garanti BBVA, verdiği Alışveriş Kredisi'nin geri ödeme aşamasında da müşteri dostu bir tutum benimsiyor. Geri ödeme noktasında müşterilerin gelir düzeylerine göre bir ödeme planı çıkaran Garanti BBVA, 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sunuyor. Verdiği vade süreleriyle müşterilerinin yüzünü güldüren Garanti BBVA, yüksek faiz oranlarını da ortadan kaldırıyor ve oldukça cazip faiz oranları sunuyor.

Garanti Kredi-3

Alışveriş Kredisi başvurunuzu Garanti BBVA'nın resmi internet sitesine yapabilirsiniz. Başvurunuz bir değerlendirme sürecine alındıktan sonra eğer değerlendirme olumlu geçerse size dönüş sağlanıyor ve Alışveriş Kredisi kullandığınız kredili sanal karta anında yükleniyor. Kredi hesabınıza yattıktan sonra ister online olarak ister mağazadan istediğiniz gibi alışveriş yapabiliyorsunuz. 

Ayrıntılı bilgi için Garanti BBVA müşteri temsilcinize bağlanabilir ve kredinize oldukça kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.