Alışverişleriniz yarıda kalmasın diye Garanti'den büyük hamle: Alacağınız ürünü seçin, Garanti alışveriş kredinizi anında kullanın!

Alışveriş yapmak çoğumuzun tutkusu. Ancak zaman zaman maddi sıkıntılar alışverişin keyfini kaçırabiliyor. Son anda çıkışmayan bütçe ya da kısıtlı nakite göre hareket etmek, alışveriş esnasında pek de keyifli olmuyor. Aylar öncesinden almayı planlayıp bütçe oluşturduğumuz ürün, o gün geldiğinde fiyat artışına uğramış, ya da stoklarda tükenmiş olabiliyor. Tüm bu durumlar da alışveriş esnasında hemen nakit desteği sağlayabilecek bir çözüm yolu gerektiriyor.

Garanti BBVA Alışverişleriniz İçin Ek Bütçe Sunuyor

garanti bbva-1

Tam da bu noktada Garanti BBVA devreye giriyor. Garanti BBVA, online alışverişlerde ödeme esnasında ya da belli mağazalarda kasada kullanabileceğiniz alışveriş kredisini sunuyor. Uygun faiz ve esnek taksit imkanlarıyla kullanabileceğiniz alışveriş kredisinin üst limiti firma bazında farklılık gösterebilmekle birlikte, minimum 750 TL, maksimum 30.000 TL şeklinde belirleniyor.

Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri ile anlaşması bulunan Garanti BBVA, cep telefonu, tablet ve bilgisayar ürünlerinde 3 ay ile 6 ay arasında taksit imkanı sunarken, diğer ürün kategorilerinde bu vade 36 aya kadar uzayabiliyor. Uzun vade imkanı, düşük faiz oranları ile birleşince alışveriş yapmak tam anlamıyla zevke dönüşüyor.

Garanti BBVA Alışveriş Kredisi Bu Online Kanallarda Geçerli Oluyor

Garanti Kredi-3

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Garanti BBVA Alışveriş kredisi online kanallardan;

  • Genpa.com.tr
  • Gittigidiyor.com
  • Hepsiburada.com
  • N11.com
  • Carrefoursa.com
  • Mediamarkt.com
  • Generalmobile.com/tr
  • shop.samsung.com/tr
  • vatanbilgisayar.com.tr

sitelerinde geçerli oluyor. Anlaşmalı sitelerde ürün seçilimi yapılıp ödeme kısmına gelindiğinde, ödeme seçenekleri arasında alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği işaretleniyor ve site sizi direkt olarak Garanti BBVA internet bankacılığı üzerinden alışveriş kredisi başvuru ekranına yönlendiriyor. Alışveriş kredisi ekranına yönlendirildikten sonra gerekli bilgiler doldurularak kredi başvurusu yapılıyor ve onaylanan kredi, anında sanal kartınıza yükleniyor. Siz onay verdikten sonra ise söz konusu e-ticaret sitesine ödeme amacıyla aktarılıyor. Garanti BBVA alışveriş kredisinden kredi tahsis ücreti, sigorta ve gelir belgesi talep edilmiyor.

Garanti BBVA Alışveriş Kredisi Anlaşmalı Mağazalarda da Kullanılabiliyor

Garanti Kredi-2

Garanti BBVA alışveriş kredisi, internet alışverişlerinin yanı sıra, anlaşmalı mağazalardan yapılacak alışverişlerde de kullanılabiliyor. Bu durumda ise kredi başvurusu, garanti mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu olarak yapılıyor. Başvuru esnasında kredi tutarı ve vadesi seçildikten sonra "promosyon kodu kullanmak istiyorum" seçeneğini işaretlemek gerekiyor. Açılan ekrana mağazadaki satış danışmanlarının yönlendirdiği promosyon kodu giriliyor ve kampanya seçimi yapılmadan devam ediliyor.

Onaylanan kredi tutarı direkt olarak hesabınıza aktarılıyor ve pos cihazı ile ödeme yapılıyor. Bu şekilde kullanılan alışveriş kredisi için de sizden sigorta ve tahsis ücreti alınmıyor, gelir belgesi istenmiyor. Böylece Garanti BBVA alışverişleriniz için size bütçe sunuyor, size de alışverişin tadını çıkarmak kalıyor.