Ev sahibi olmak isteyenler yaşadı! Garanti BBVA ev sahibi olmayan kalmasın diye 15 yıla kadar vade ile konut kredisi veriyor!

Ev sahibi olmanın önemi günden güne artıyor. Pandemi koşulları da ev sahibi olmanın gerekliliğini bir kere daha hatırlatıyor. Bu süreçte halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar sebebiyle birçok sektörde üretim durma noktasına geliyor, iş yerleri birer birer kepenk kapatıyor. Hal böyle olunca birçok insan da işsiz ve parasız kalıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İşini kaybeden vatandaş, zaman zaman zorunlu ihtiyaçlarını bile karşılayamaz hale geliyor. Karşılanamayan bu ihtiyaçların başında ise ödenemeyen ev kiraları yer alıyor. Bu süreçte ev sahibi olanlar bir nebze daha rahat yaşarken, kiracılar da ev sahibi olmak için en avantajlı yolu araştırıyor. Bu yolların başında ise Garanti BBVA tarafından sunulan konut kredisi yer alıyor.

Garanti BBVA Son Derece Avantajlı Bir Konut Kredisi Sunuyor

GARANTİ 4

Garanti BBVA sayesinde ev sahibi olma hayalleriniz gerçekleşiyor. Garanti BBVA, %1,48'den başlayan faiz oranı ve 180 aya varan vadelerle eşi benzeri olmayan bir konut kredisi kampanyası başlatıyor. Bu kredi kapsamında kullanılabilecek kredi tutarının üst limiti ise 750.000 TL olarak belirleniyor. Bu vadedeki kredi kullanımlarında ise faiz oranı %1,77'ye yükseliyor.

%1,48 faiz oranı ve 120 ay vade ile Garanti BBVA'dan kullanacağınız 200 bin TL konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 428.743,09 TL , aylık taksitleri ise 3.572,86 TL oluyor. Böylece sizlere de kira öder gibi kredi ödeyerek ev sahibi olmak kalıyor.

Garanti BBVA Konut Kredisinin Avantajları Saymakla Bitmiyor!

garanti 3-3

Garanti BBVA tarafından sunulan bu konut kredisinin avantajları, düşük faiz ve uzun vade ile sınırlı kalmıyor. Garanti BBVA bu avantajlara ek olarak, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri de sunuyor. Böylece herkes Garanti BBVA'dan kullandığı konut kredisini artan taksitli, azalan taksitli, değişken faizli, özel ödemeli veya ara ödemeli gibi seçeneklerle geri ödeyerek bütçesini yormadan ev sahibi oluyor.

Ev almak isteyenlerin ilk tercihi Garanti BBVA konut kredisine, tüm Garanti BBVA şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Verilen bilgiler doğrultusunda ön onay alınıyor. Ardından alınacak evin tapusu ile birlikte şubeye giderek kesin işlemleri başlatmak gerekiyor. Onaylanan kredi tutarı anında satıcının hesabına aktarılıyor.