Garanti BBVA Günümüzün ileri teknolojisinin bankacılık alanında en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan, yeni hizmetler üretme konusunda en başarılı bankalardan biri olarak öne çıkıyor. Hizmet yaklaşımında bu konu önemli bir yer tutuyor. Yaygınlaşan internet ve akıllı cihaz kullanımıyla birlikte, ödeme sistemleri ve diğer bankacılık hizmetlerine ulaşmak, artık şubeye gitmeden mümkün hale gelmişti.

Ancak bir bankada hesap açtırmak için ıslak imzanın gerekmesi, kimlik doğrulama konusunda yaşanacak sıkıntılar, hesap açılması konusunda zorluklar oluşturuyordu. Yeni yongaya sahip T.C. kimlik kartlarının da yaygınlaşmasıyla birlikte, kimlik doğrulama konusunda ki sorunlar da aşılmış oldu. Garanti BBVA geliştirdiği “Uzaktan Müşteri Olma Teknolojisi” aracılığıyla, sadece cep telefonuna indirilebilen bir uygulama aracılığıyla, şubeye gitmeden hesap açtırma dönemini de başlatmış oldu. Dahası, banka tarafından yeni hizmetin tanıtımı için özel kampanya aracılığıyla 5.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans Kullanabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Faizsiz 5.000 TL Taksitli Nakit Avans Kampanyası

31 Temmuz tarihine kadar, cep telefonunuza indirdiğiniz Garanti BBVA mobil uygulamasında bulunan “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, müşteri olma sürecini tamamladığınızda, kampanyanın avantajlarından faydalanma hakkı kazanıyorsunuz. Müşteri olma süreci sırasında dilerseniz sepete eklediğiniz “Kredi Kartı” ile kredi kartı başvurunuzu da yapmış oluyorsunuz. Ya da mobil kanaldan müşteri olma sürecini tamamladıktan sonra, resmi internet sitesi, internet şubesi, çağrı merkezi veya mobil uygulama aracılığıyla kredi kartı başvurusunu 14 gün içerisinde yapmanız gerekiyor.

Kredi kartınız onaylandıktan sonra 1 gün sonra kampanya tanımlanması işlemi gerçekleşiyor ve 1 defaya mahsus olmak üzere, üst limiti 5.000 TL olan Taksitli Nakit Avans ürününü, 6 ay vade seçeneğiyle faizsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. 6 Aydan daha uzun vadelerde taksitli nakit avans kullanımlarında, faiz ve diğer masraflar uygulanıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Kredi Ürünü

5.000 TL faizsiz şekilde kredi kullanabilmenizi sağlayan, Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası, başvuru sahibine atanan kredi kartı nakit kullanım limiti dahilinde gerçekleşebiliyor. Üst sınır 5.000 TL olarak belirlenmiş ve faizsiz bir şekilde 6 ay vade seçeneğiyle kullanılabiliyor. Daha uzun vade ve daha fazla tutarlarda, bankanın taksitli nakit avans ürünü için uyguladığı olağan faiz oranı geçerli oluyor.