Bitmeyen nakit ihtiyaçlarınıza çözüm Garanti BBVA, Vakıfbank ve TEB'den geliyor: Bu üç banka şubeye bile uğramadan anında 10 bin TL kredi veriyor!

Nakit ihtiyaçları asla bitmek bilmiyor. Öyle zamanlar geliyor ki, para bulmak için en yakın banka şubesine bile uğramaya vakit kalmıyor. Neyse ki gelişen teknoloji sayesinde artık birçok banka online hizmet verebiliyor, atm'lerden tüm  işlemler anında yapılabiliyor. Bu bankaların başında Garanti BBVA, TEB ve Vakıfbank geliyor. Türkiye'nin üç gözde bankası, atm ve online kanallardan anında 10 bin TL veriyor. Üstelik onay beklemeye de gerek kalmıyor, kredi tadındaki taksitli nakit avans anında çekilebiliyor.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans

garanti 3-4

Nakit ihtiyaçlarınız için en efektif çözüm Garanti BBVA'dan geliyor. Garanti BBVA, %1,98 faiz oranı ve 12 ay vade ile benzersiz bir nakit avans kampanyası sunuyor. Bu kampanya kapsamında Garanti BBVA tarafından verilen maksimum nakit avans limiti 8.000 TL oluyor. Yurt içi atm'lerden çekilecek taksitli nakit avans için maksimum limit 6.000 TL olarak belirlenirken, yurt dışı atm'lerde bu tutar 10.000 TL'ye yükseliyor. Böylece Garanti BBVA kredi kartına sahip olan herkes, şubede sıra ve onay beklemeye gerek kalmadan anında 8.000 TL kredi çekebiliyor.

TEB Taksitli Nakit Avans

teb 3-3

Aniden doğan ve başedemediğiniz nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de TEB'den geliyor. TEB, %1,98 faiz oranı ve 12 ay vade ile tüm nakit ihtiyaçlarınıza çözüm olacak bir kredi imkanı sunuyor. Bu kampanya kapsamında çekilebilecek maksimum taksitli nakit avans tutarı 10 bin TL olarak belirlenirken, toplam geri ödeme tutarı 11610.8 TL, aylık taksitleri ise 967.57 TL oluyor. Böylece nakit ihtiyaçlarınız için şubeye bile uğramanız gerekmiyor, tüm TEB atm'lerinden, internet bankacılığı üzerinden ve mobil uygulama ile taksitli nakit avans kullanılabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans

vakıfbank 1-2

Vakıfbank da zor günlerde vatandaşa yardım eli uzatan bankalar arasında yer alıyor. Taktili nakit avans kullanımlarında maksimum 4 ay vade süresi veren Vakıfbank, kullanılabilecek taksitli nakit avans tutarını ise 10 bin TL olarak belirliyor. Bu koşullarda Vakıfbank'tan kullanacağınız 10 bin TL taksitli nakit avansın toplam geri ödeme tutarı 10.600,97 TL, aylık taksitleri ise 2.650,25 TL olarak belirleniyor. Böylece tüm nakit ihtiyaçlarınız anında çözüme ulaşıyor,