Birçok kişi günlük ihtiyaçları arttığında ve nakit durumu bu ihtiyaçları karşılamaya yeterli olmadığında bankaların müşterileri için oluşturdukları kredi paketlerini değerlendirmeyi düşünür. Ancak bu konuda banka faiz oranları da oldukça önemli bir kriterdir. Bunun yanı sıra geri ödeme şartları, krediye başvurma kanalları gibi birçok kriter tüketicilerin araştırdıkları konular arasında yer alır. Bu nedenle bu yazımızda sizler için Garanti BBVA, Vakıfbank ve TEB bankalarının ihtiyaç kredisi olanaklarını, faiz oranlarını ve geri ödeme koşullarını inceledik.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

garanti 3-4

Piyasanın en köklü bankalarından birisi olan Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi araçları ile birçok tüketicisinin ihtiyaçlarına çözüm oluşturuyor. Banka, 36 aya varan geri ödeme olanakları ile eğitimden sağlığa, tatilden eğlenceye birçok alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarınız için önemli bir alternatif sunuyor. 50.000 TL’nin altındaki krediler için 36 ay, 50.000 TL’nin üzerindeki tutarlar içinse 24 ay vadelerle alabileceğiniz krediniz için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise % 1,76.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

vakıfbank 3-3

Kurulduğu günden bu yana her zaman müşterilerinin yanında olan Vakıfbank, eğitim, sağlık, evlilik, mobilya yenileme gibi çok sayıda ihtiyacınız için uygun geri ödeme olanakları ile uygun faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. 36 aya varan vadelerle sadece %1,55’den başlayan faiz oranları ile kredinizi alabilir ve ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Vakıfbank kredi başvurunuzu size en yakın Vakıfbank şubesinden yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. SMS yoluyla başvuru için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi

teb emekli

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

İhtiyaçlarınız beklediğinizin üzerinde arttığında ve bütçeniz bu ihtiyaçları karşılamaya yeterli olmadığında başvurabileceğiniz bir kredi de TEB’ den. Çok çeşitli günlük ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz TEB ihtiyaç kredinizi %1,59 faiz oranı ile maksimum 36 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz. Eğitim, sağlık, mobilya alımı, evlilik, tatil, balayı, tadilat ya da başka birçok nedenle karşınıza çıkan beklenmedik ihtiyaçlar bütçenizi olumsuz etkileyebilir. Bu noktada TEB ihtiyaç kredisi olanaklarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilir ve kredinizi 36 aya varan esnek ödeme koşulları ile geri ödeyebilirsiniz. Hatta isterseniz ödemelerinize 3 ay sonra başlayarak sıkışmadan rahat rahat ödeyebilirsiniz. TEB kredi başvurunuzu size en yakın TEB şubesinden yapabileceğiniz gibi TEB internet bankacılığı ve mobil bankacılık olanaklarını da kullanabilirsiniz.