Nakit ihtiyaçlarında tüketiciler genellikle ihtiyaç kredilerine başvuruyor. Ancak bankaların tüketiciler için ihtiyaç kredisine alternatif olarak sunduğu nakit avans ürünleri de bulunuyor. Üstelik nakit avans kullanımlarında başvuru şartı da yok. Tüketiciler, banka kredi kartından 7 gün 24 saat başvuru olmadan ve onay beklemeden anında binlerce TL nakit çekebiliyor. 2022 yılında bazı bankalar taksitli nakit avans kullanımını %0 faizle sunuyor. İşte Türkiye’de faizsiz nakit avans kullandıran bankalar!

Garanti BBVA’dan %0 Faizli Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA, 2022 yılında nakit ihtiyacı olanlara başvuru şartı olmadan 7/24 nakit avans kullanma fırsatı sunuyor. Üstelik Garanti BBVA’nın nakit avans kullanımları %0 faizle taksitlendirilebiliyor. Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans ile her an tüm acil masraflar için uygun geri ödeme koşullarıyla çözüm sağlanabiliyor.

Garanti BBVA’nın %0 faizli taksitli nakit avans kampanyası 07.07.2022 ile 15.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak ve faizsiz taksitli nakit avans kullanmak isteyenlerin, bu tarihlerde Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olması gerekiyor. Kampanya belirtilen tarihlerde hali hazırda Garanti BBVA müşterisi olmayıp, Garanti BBVA Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olanlar için geçerlidir.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Kampanya kapsamında Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden ilk defa müşteri olan ve kredi kartı başvurusu yapanlar bulunuyor. Garanti BBVA kredi kartı başvurusu onaylananlar, 30 Eylül’e kadar yapacağı taksitli nakit avans kullanımlarında 5.000 TL’ye kadar 6 ay vade seçimine faiz ödemiyor.

Denizbank 5.000 TL’ye Kadar %0 Faizli Taksitli Nakit Avans

Denizbank tarafından duyurulan yeni taksitli nakit avans kampanyasıyla, acil nakit ihtiyaçları artık çok daha kolay ve çok daha tasarruflu bir şekilde karşılanabiliyor. Denizbank, 01.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında ilk defa Denizbank müşterisi olanlara 5.000 TL’ye kadar yapacakları taksitli nakit avans kullanımlarında %0 faiz fırsatından yararlanma imkanı sunuyor.
Kampanya 30 Eylül’e kadar hali hazırda Denizbank müşterisi olmayıp, Denizbank İnternet Şubesi veya MobilDeniz uygulamasından ilk defa Denizbank müşterisi olanlar için geçerlidir. Ayrıca kampanyada %0 faizli taksitli nakit avans kullanımı 5.000 TL ile sınırlıdır ve seçilebilecek vade sayısı en fazla 6 aydır.