Acil nakit ihtiyaçları için bankaların sunduğu anında kredi ürünleri bulunuyor. Dijital bankacılık çözümlerinden faydalanarak bankalardan 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanabilirsiniz. Anında hesabınıza yatırılan onaylı limitlere sahip kredilerde düşük faiz avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA Anında İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA tarafından sunulan anında ihtiyaç kredisi kampanyasından tüm dijital bankacılık kanalları aracılığıyla faydalanabilirsiniz. Garanti BBVA ihtiyaç kredisiyle 100.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi kullanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisinde 36 ay, 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisinde 24 ay vade imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 50.000 TL anında kredi kullanımınızda 36 ay vade ve sadece %2.54 kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle aylık taksit tutar 2.306.62 TL olurken, toplam geri ödeme tutarı 83.038.50 TL olur.

CEPTETEB Anında Kredi Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) dijital bankacılık kanalı olan CEPTETEB ile 7/24 tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza düşük faizli kredi kullanarak, çözüm oluşturabilirsiniz. CEPTETEB Anında Kredi kampanyası ile 1.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi kullanabilirsiniz. CEPTETEB Mobil uygulaması ve internet şubesinden krediye başvuruda bulunabilirsiniz. 10.000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımında %1.91 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz.

Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası

Halkbank’ın bireysel müşterileri için sunduğu Hızlı Kredi ile krediniz hemen onaylanıyor ve Vadesiz TL hesabınıza aktarılıyor. Hızlı Kredi kampanyası çerçevesinde 10.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vade imkanıyla kredi çekebilirsiniz. Başvurularınızı Halkbank internet şubesi, Halkbank Dialog, Halkbank Mobil ve Halkbank web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik 26 ay vadeli ihtiyaç kredisinde sadece %1.71’den başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Denizbank Cebimdeki Kredi Kampanyası

Denizbank’ın sunduğu Cebimdeki Kredi kampanyası sayesinde 55.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza hemen kredi kullanabilirsiniz. Üstelik 55.000 TL kredi için 36 ay vade sadece %2.47 kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. Denizbank Cebimdeki Kredi başvurunuz en geç 5 dakika içerisinde yanıtlanır. Onaylanan hızlı kredi limitiniz Denizbank Vadesiz TL hesabınıza aktarılarak, kullanıma hazır olur.