Bu kampanyalar sayesinde bankalar müşteri portföylerini artırırken kredi talep eden banka müşterileri de avantajlı fırsatlar elde ediyorlar. Bu fırsatlardan birisi ise önce ihtiyaçlarınızı karşılayıp daha sonra ödemeye başlayabileceğiniz kredilerin sunuluyor olması. İşte farklı bankalardan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları ve detayları!

Garanti BBVA 3 Ay Ertelemeli Kredi

Garanti BBVA’nın sunmuş olduğu farklı ihtiyaç kredisi seçeneklerinden birisi de 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi. Söz konusu kredi için ödenecek olan faiz oranı yüzde 2,08 olup, ödemelerinizi maksimum 33 ayda yapmanız gerekiyor. Bu koşullarda örneğin 10.000 TL için ödeyeceğiniz toplam tutar 424,25 TL’dir. Krediniz için 33 ay boyunca ödenecek aylık taksit tutarı ise 15.323,00 TL’dir.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

Yapı Kredi Bankası da, ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra ödemenize olanak tanıyan ve 3 ay ertelemeli kredi seçeneği sunan bankalar arasında yer alıyor.  Bankadan yüzde 2,36 faiz oranından çekebileceğiniz 10.000 TL tutarındaki bir kredi için 33 ay boyunca ödenecek olan aylık taksit tutarı 446,63 TL’dir. Bunun yanı sıra kredi için 16.128,68 TL şeklinde bir toplam tutar oluşuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Denizbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Denizbank müşterileri de 3 ay ertelemeli kredi olanaklarından yararlanan kredi tüketicileri arasında yer alıyor. 10.000 TL tutarındaki bir kredi için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı yüzde 1,94 olup geri ödenecek olan toplam kredi tutarı ise 14.928, 44 TL’dir. Aylık taksitler ise 413,29 TL’dir.

ING

10.000 TL kredi için ING'nin belirlemiş olduğu faiz oranı yüzde 1,77’dir. Bu faiz oranı ile ödenecek olan 3 ay ertelemeli kredi için 33 ay maksimum vade olup, aylık taksitler 400,18 TL olarak belirleniyor. Kredinin tamamı için ödenecek olan toplam tutar ise 14.456,48 TL’dir.

Tüm bu bankalardan çekebileceğiniz 3 ay ertelemeli kredi için başvurularınızı bu bankaların mobil ve internet bankacılığı sistemleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra ise iletmeniz gereken evraklar şu şekildedir:

  • Başvuru sahibine ait nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaportunun aslı ve fotokopisi
  • İkametgah belgesi.
  • Düzenli gelirinizi belgelemek için gelir belgesi
  • Maaş bordrosu
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi