Günümüzde online ve süratle sunulan her türlü hizmet, kullanıcı tarafında beklentisi oluşmuş hizmet durumunda. Özellikle bankacılık sektörü tarafından sunulan hizmetlerin, online olarak erişilebilmesi ve süratle sonuçlandırılması, kullanıcı nezdinde banka tercihlerini önemli oranda etkiliyor. Okuyucularımız için sadece birkaç dakika içerisinde kredi onayı veren bankalar arasında öne çıkanlarını inceledik.

Garanti BBVA Hızlı Kredi

Bankanın kendi müşterilerine sağladığı bir avantaj olan Hızlı Kredi, birkaç dakika içerisinde kredinizi kullanmaya başlayabileceğiniz bir avantaja sahip. Garanti BBVA mobil uygulaması veya Bireysel İnternet Şubesi kanallarıyla yaptığınız başvurular, birkaç dakika içerisinde onaylanarak hesabınıza geçiriliyor. Banka tarafından kullandığınız kredi tutarına göre vade seçeneği uygulanıyor. 50.000 TL kredi için en uzun vade seçeneği 3 ay oluyor. Bunun üzerindeki kredi kullanımlarında, vade seçenekleri de değişiyor. Kredi için uygulanan faiz oranı % 2,75 seviyesinden başlıyor. Başvuru sahibinin kredi notu ve kullanılan kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. Banka müşterisi olmayan kişilerse, Garanti BBVA mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek, birkaç dakika içerisinde “Temassız Müşteri Olma” teknolojisini kullanarak müşteri olabiliyor ve hemen kredi başvurusunu yapabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Fibabanka Anında Kredi

Fibabanka’ nın müşterilerine sunduğu bu kredi ürünü, yine dakikalar içerisinde hesabınıza yatırılıyor. Bankanın İnternet Şubesi, mobil uygulama ya da 444 88 88 müşteri iletişim hattı aracılığıyla yapabildiğiniz başvurular, birkaç dakika içerisinde onaylanarak hesabınıza yatırılıyor. En az 1.500 TL, en fazla 130.000 TL olarak kullanılabilen bu kredi ürününde, herhangi bir belge ya da teminat istemi bulunmuyor. Banka tarafından 50.000 liraya kadar 36 ay vade, 50.001 ile 100.000 lira arası tutarlar için 24 ay vade, 100.001 TL ve üzeri tutarlarda kredi kullanımı için en fazla 12 ay vade seçeneği sunuluyor. Kredi faiz oranı vade seçeneği ve kredi notuna göre değişiyor. En düşük olarak uygulanan faiz oranı % 2,19.

Odeabank Nakit Hazır

Odeabank tarafından sunulan Nakit Hazır kredi paketi, banka müşterisiyseniz birkaç dakika içerisinde kredinizi kullanma şansı sunuyor. Banka müşterisi değilseniz, resmi web platformu olan Odeabank.com.tr üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. Başvurunuz aynı gün içerisinde şubeye başvurarak kredinizi kullanma şeklinde sonuçlandırılıyor. Banka tarafından 15.000 liraya kadar olan kredi başvurularında, herhangi bir belge ve teminat istemiyor. Bunun üzerindeki tutarlarda banka tarafından bazı belgeler ya da kefil talep edilebiliyor.