Her gün zorlaşan hayat şartlarına bir de pandemi koşulları eklenince geçim sağlamak bir hayli zorlaşıyor. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kısmi kapanmalar her ne kadar bu anlamda işe yarasa da, ekonomik olarak halkı yıpratıyor. İş yerleri kepenk kapatınca, çalışanlar da işsizliğin pençesine düşüyor.

Hal böyle olunca zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile bir hayli zorlaşıyor. Özellikle de bu durumlardan önce çekilen kredi taksitleri ve kullanılan kredi kartlarının borçları vatandaşın belini büküyor. Bu aşamada da destek Garanti BBVA ve İş Bankası'ndan geliyor. Türkiye'nin en büyük iki bankası, borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlara benzersiz bir fırsat sunuyor.

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

garanti bbva-1

Ödeyemediğiniz borçlarınıza en efektif çözüm Garanti BBVA'dan geliyor. Türkiye'nin bir numaralı bankası Garanti BBVA, uygun faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir borç transfer kredisi sunuyor. 50 bin TL ve altındaki kredi kullanımlarında vade süresi maksimum 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL'yi aşan kredi kullanımlarında bu süre 24 ay ile kısıtlanıyor.

Garanti BBVA'nın sunduğu bu son derece avantajlı borç kapatma kredisi sayesinde ödemekte zorlandığınız tüm borçlar Garanti BBVA çatısı altında toplanıyor. Garanti BBVA borç kapatma kredisine tüm Garanti BBVA şubelerinden, ve 444 0 335 numaralı anında kredi hattından başvurulabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

iş bankasıı

Ödemekte zorlandığınız borçlarınıza bir çözüm de İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası, 36 aya varan vadelerle tüm borçlarınızı tek çatı altında toplamanıza imkan tanıyan bir kredi fırsatı sunuyor. İş Bankası br transfer kredisi sayesinde ödeyemediğiniz borçlarınız size yük olmaktan çıkıyor. 50 bin TL ve altındaki kredi tutarları için maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenirken 50 bin TL'yi aşan kredi tutarları için bu süre 24 ay ile sınırlandırılıyor.

İş Bankası borç kapatma kredisine tüm İş Bankası şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarından, 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığından başvurulabiliyor. Başvuru esnasında başvuru formu, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, ve de gelirinizi gösteren belge talep ediliyor. Onaylanan kredi tutarı diğer bankalardaki borçlarınızı kapatmak üzere transfer ediliyor. Böylece tüm bankalardaki borçlarınız tek bir çatı altında toplanıyor ve kolaylıkla ödeniyor.