Temel ihtiyaçlar, okul ve sağlık masrafları derken nakit sıkışıklığı yaşanabiliyor. Pandemi döneminde işsizliğin artması, ekonomideki dalgalanmalar ve piyasada artan fiyatlar nedeniyle acil nakit desteğine çok sık ihtiyaç duyulabiliyor. Nakde sıkıştığınızda kredi kullanmak yerine bankaların taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Taksitli nakit avans ürünleri sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı hem daha hızlı ve kolay hem de çok daha uygun koşullarda karşılayabilirsiniz.

Garanti Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA, kredi kartı müşterileri için taksitli nakit avans hizmeti sunuyor. Üstelik bu hizmetten ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. 300 TL’den 20.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için anında nakit avans kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz taksitli nakit avans limiti ihtiyacınıza ve kullanılabilir nakit avans limitinize göre olur. Örneğin 5.000 TL limitli Garanti kredi kartında 5.000 TL’den fazla nakit avans kullanımı gerçekleştiremezsiniz.

Garanti taksitli nakit avans kullanımında 5 aydan 12 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 12 aya kadar taksit imkanıyla taksitli nakit avans kullanımınızı sadece %1.80 faiz oranı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Garanti ücretsiz taksitli nakit avans kullanımını;

  • Garanti BBVA internet bankacılığı,
  • Garanti Mobil,
  • BonusFlaş uygulaması,
  • Garanti BVVA Çağrı Merkezi,
  • Garanti BBVA ATM’leri,

Üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Garanti ATM’lerinden yapacağınız nakit avans kullanımlarında işlem 6.000 TL ile sınırlandırılmaktadır. Başvuru yapmanıza gerek olmadan anında kredi kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Nakit Çözümler Kampanyası

Nakit ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi World kredi kartınızdan taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Tüm acil masraflarınız için başvuruya gerek olmadan kredi kartınızdan hemen nakit avansı taksitli olarak kullanabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı kullanıcıysanız 7 gün 24 saat şubeye gitmeden, başvuru oluşturmadan 6, 9 ve 12 ay taksitli olarak sadece %1.80 faiz oranıyla nakit avans kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Minimum 300 TL olacak şekilde nakit avans kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Kullanacağınız taksitli nakit avans tutarı, kredi kartınızın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlıdır. Nakit avans kullanım işlemlerini;

  • Yapı Kredi İnternet Bankacılığı,
  • Yapı Kredi Mobil,
  • Yapı Kredi ATM’leri,
  • Yapı Kredi Çağrı Merkezi,

Aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.