Türkiye'nin en büyük özel bankalarının başında gelen Garanti BBVA, genç müşterilerine özel bir kampanya hazırladı. Bildiğiniz gibi ülkemizde satılan teknoloji ürünlerinin fiyatı günden güne artmaya devam ediyor. Döviz kurlarının hızla yükselip alçalmasının da etkisiyle birçok ürünün fiyatı dövize bağlı olarak yükseliyor ancak beklenen indirimler bir türlü yapılmıyor. Hal böyle olunca bankalar vatandaşlar için ellerini taşın altına koyuyor ve yeni kampanyalar ile karşımıza çıkıyor.

Yeni yıl ile birlikte birçok banka müşterilerinin yüzünü güldürmeye başladı, hediyeler, çekilişler, ekstra para puanlar derken Türkiye'nin en büyük bankalarından Garanti BBVA'dan yeni bir çekiliş geldi ancak Garanti BBVA, klasik çekilişlere yeni bir bakış açısı getirdi. Sizler de Garanti BBVA'nın çekilişine katılarak iPhone 13 Pro Max, Storytel üyeliği ya da Udemy kredisi kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA'da iPhone 13 Pro Max!

Garanti BBVA yeni yıla özel bir çekiliş ile karşımıza çıkıyor. Eğer sizlerde Garanti BBVA müşterisiyseniz birçok hediye kazanma şansına sahipsiniz. Bonus Genç müşterilerine 2 kişiye iPhone 13 Pro Max, 30 kişiye ve arkadaşına Storytel üyeliği, 300 kişiye ve arkadaşına 50 TL’lik Udemy kredisi hediye edileceğini açıkladı! Sizler için Garanti BBVA'nın çekiliş detaylarını araştırdık.

Çekilişe Nasıl Katılım Sağlanıyor?

Garanti BBVA'nın hazırladığı bu çekilişe katılmak oldukça basit. Instagram'dan çekiliş düzenleyen Garanti BBVA'nın müşterilerine bir de sorusu var! Anlaşılan Garanti BBVA, klasik çekilişlerden sıkılıp işin içine biraz daha eğlence katmak istemiş. 20.12.2021 (Saat: 09.00) – 09.01.2022 (Saat: 23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde, Instagram’dan Garanti Bonus Genç (@bonusgenc) hesabını takip edip; kampanya sayfasından paylaşılacak “Elinde bir iPhone 13 Pro Max olsaydı, ilk çekeceğin fotoğraf ne olurdu?” sorusuna kampanya postunun altında yaratıcı şekilde cevap yazarak, 2 arkadaşını etiketleyen kullanıcılar yarışmaya katılıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Instagram’da yapılan yorumlar; yaratıcılık, konuya uygunluk, farklılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve 2 kişiye iPhone 13 Pro Max, 30 kişiye ve arkadaşına Storytel üyeliği, 300 kişiye ve arkadaşına 50 TL’lik Udemy kredisi hediye edilecek. Yarışma sonuçları ise 12.01.2022 tarihinde @bonusgenc hesabında açıklanacak. Bu fırsatı kaçırmayın!