İhtiyaç kredileri artık birçoğumuz için adeta hayatının bir parçası haline geldi. Ama en uygun ve en kolay çekilebilen krediyi arıyorsanız adresiniz Garanti BBVA.

Günlük harcamalarımızda karşımıza çıkan bazı finansal sıkışıklıklardan kurtulmak için kullanabileceğimiz en önemli alternatiflerin başında elbette bankaların ihtiyaç kredileri geliyor. Tüm bankalar müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamalarında kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi paketleri ile piyasaya kredi olanaklarını sunuyor. Ancak bankalar söz konusu bu kredileri Merkez Bankası tarafından belirlenen faiz oranlarının alt ve üst sınırları arasında farklı faiz oranları ile sunuyor. Hal böyle olunca da müşterilerin çoğu en uygun faiz oranını ve en uygun geri ödeme olanaklarını sunan bankaları tercih ediyor. İşte Garanti BBVA da bu bankalar arasında yerini alan isimlerden birisi. İşte 36 aya varan geri ödemeli bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve çekme koşullarına dair detaylar!

Uygun Faiz Uygun Geri Ödeme Koşulları

garanti 3-3

Garanti BBVA’nın eğitimden sağlığa tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi paketi sayesinde kredinizi dilediğiniz alanda değerlendirebilirsiniz. 36 aya varan geri ödeme olanağı ile temin edebileceğiniz krediniz için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,69 ve %2,69 arasında değişiklik gösteriyor. Eğer siz de bankanın belirlediği şartları taşıyor ve ihtiyaçlarınız için bu kredi olanağını değerlendirmek istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı ertelemeden ve bekletmeden Garanti BBVA ihtiyaç kredisi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Garanti İhtiyaç Kredisi Başvurusu

GARANTİ 4

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurularınızı Garanti BBVA şubelerinden ya da online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınız esnasında ilk yapmanız gereken öncelikle bir başvuru formu doldurmak. Ardından banka tarafından başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını kısa bir süre içerisinde öğrenirsiniz. Bu arada ayrıca Garanti BBVA ihtiyaç kredisi alabilmek için en önemli kriterlerin başında kredi notunuzun uygun olması gelir. Eğer kredi notunuz kredi çekmek için ideal sınırlar arasındaysa krediniz kısa süre içerisinde onaylanır. Ve bankadan olumlu yanıt almanızla birlikte aşağıdaki belgeleri size en yakım şubeye iletmeniz gerekir:

  • Başvuru sahibine ait nüfus cüzdanı
  • Başvuru sahibinin ikamet belgesi ya da son 3 aya ait telefon, doğalgaz ya da elektrik faturası
  • Gelir Belgesi
  • Memurlar: Maaş bordrosu
  • Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
  • Emekliler: Emekli aylık dökümü
  • Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
  • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri                   
  • Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı