Uzun yıllar süren birikim ve mücadelenin sonucunda ev sahibi olanlar, doğal afetler, hırsızlık ve tesisat sorunları gibi pek çok farklı riskle karşı karşıyadır. Hayalini kurduğu eve sahip olan ve onu kaybetmek istemeyenler için konut sigortası fırsatı Garanti BBVA’da! Garanti BBVA konut sigortası paketleriyle evinizi güven altına alabilirsiniz. Her türlü olağandışı durumda mağduriyet yaşamamak için şimdi Garanti BBVA’nın 75 TL Bonus kazandıran konut sigortası paketinden yararlanabilirsiniz. Garanti BBVA konut sigortası 75 TL Bonus fırsatının tüm detayları!

Garanti BBVA Evim Garantide Sigortası Kampanyası

Garanti BBVA, “Evim Garantide” konut sigortası paketiyle, evinizi hem uygun fiyatlarla hem de iyi bir şekilde güvence altına almanıza imkan sağlıyor. Üstelik Garanti BBVA müşterisi olun veya olmayın fark etmeksizin konut sigortası tekliflerinizi 7 gün 24 saat Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz.

Garanti BBVA’nın mobil bankacılık üzerinden sunduğu Evim Garantide konut sigortası kampanyası kapsamında eviniz için sigortanızı hemen seçerek 75 TL değerinde Bonus kazanma şansını da yakalayabilirsiniz. Garanti BBVA’nın lansmana özel 75 TL değerindeki Bonus avantajından yararlanabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz zaman Garanti BBVA kredi kartı bilgileriniz ile konut sigortası poliçesi dönüşümünü yapabilir ve evinizin uygun koşullarda güvence altına alabilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Garanti BBVA Konut Sigortası 75 TL Bonus Kampanya Koşulları

Garanti BBVA tarafından yeni tanıtılan Evim Garantide konut sigortası kampanyası kapsamında size özel poliçe koşullarından ve 75 TL değerinde Bonus fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için konut sigortası poliçe tanzim işlemlerinin 15.03.2022 ile 15.05.2022 tarihleri arasında tamamlanmış olması gerekiyor.

Garanti BBVA tarafından sağlanan kampanya kapsamında satın alacağınız “Evim Garantide” konut sigortası poliçesinin her biri için 75 TL değerinde Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında birden fazla konut poliçesi alarak daha fazla Bonus fırsatından yararlanabilmek için farklı adreslerdeki konutlar için poliçe satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle Garanti BBVA’dan satın alacağınız her bir Evim Garantide konut sigortası poliçesi için 75 TL değerindeki Bonus hediyesini kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanacağınız Bonuslar, 15.06.2022 tarihine kadar Garanti BBA kredi kartınıza otomatik olarak yüklenecektir.