Garanti BBVA'dan görülmemiş fırsat. 750 TL ile 30 bin TL arasındaki alışverişleriniz için kredi kullanabilirsiniz.

Okulların da açılmasıyla birlikte ihtiyaçlar daha da arttı. Yeni nesil teknolojik ürünleri kullanmak isteyen öğrenciler ve çocuklarını mutlu etmek isteyen anne babaların yüzünü güldürecek haber Garanti BBVA'dan geldi. Eğer siz de kendinize, eşinize, sevgilinize ya da çocuğunuza hediye almak istiyorsanız, şimdi tam zamanı! Garanti BBVA 750 TL ile 30 bin TL arasındaki tüm alışverişlerinizde size kredi imkanı sağlıyor.

İki farklı alışveriş kredisiyle karşımıza çıkan Garanti BBVA, anlaşmalı olduğu web sitelerden alışveriş yapan müşterilerine özel anında kredi çıkartıyor. Bu kredi sayesinde alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi ülkemizde yürürlüğe giren yeni kanunlara göre elektronik alışverişlerinde artık kredi kartlarına taksitlendirme yapılması yasak ancak son zamanlarda elektronik ürünlerin kurlara ve vergilere bağlı hızla artmasının ardından nakit ya da tek çekim ile elektronik alışveriş yapılması imkansız hale geldi.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Kredi Kartından Tek Çekim Yapın Sonrasında Anında 12 Aya Kadar Taksitlendirin!

Son model telefonların 20 bin TL, bilgisayarların ise 15 bin TL bandında satışta olmasını fırsat bilen bankalar; kredi kartından tek çekim ile alışveriş yapan müşterilerinin yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza attı. Garanti BBVA'nın anlaşmalı olduğu web sitelerinden kredi kartı ile alışveriş yapan kişiler anında 30 bin TL'ye kadar alışveriş kredisi kullanıp bunu da taksitlendirebiliyor. Bu sayede Garanti BBVA müşterileri istediği ürünleri 12 ay taksite kadar ödeme şansına sahip oluyor.

Garanti Bankasının Anlaşmalı Olduğu Web Siteler

750 TL ile 30 bin TL arasında Alışveriş Kredisi kullanmak için aşağıdaki sitelerden alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu sitelerden alışveriş yaptıktan sonra hemen Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ya da Garanti BBVA çağrı merkezini arayarak kolaylıkla alışveriş kredisi kullanma şansına sahip oluyorsunuz. En az 750 TL en fazla ise 30 bin TL olarak kullanılan alışveriş kredisi sadece Garanti BBVA'nın anlaşmalı olduğu web sitelerde geçerli. İşte Garanti BBVA'nın anlaşmalı olduğu web siteleri:

  • Genpa.com.tr
  • Gittigidiyor.com
  • hepsiburada.com
  • carrefoursa.com.tr
  • n11.com
  • mediamarkt.com.tr
  • generalmobile.com/tr
  • shop.samsung.com/tr
  • vatanbilgisayar.com.tr

Sizler de bu sitelerden alışveriş yaparak karlı çıkabilirsiniz!