O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Mobil bankacılığa özel sunulan kampanyalar, banka müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Garanti BBVA’da 2022’de mobil bankacılık hizmetlerini tercih eden müşterilerine özel fırsatlar sunuyor. Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullananlar Ocolus VR gözlük kazanma fırsatını yakalıyor. İşte Garanti BBVA’nın VR gözlük çekilişi kampanyasının koşulları ve merak edilen detayları!

Garanti BBVA Mobil’de VR Gözlük Çekilişi

Garanti BBVA, başlattığı yeni çekiliş kampanyasıyla, mobil uygulamasını kullananlara Oculus marka VR gözlük kazanma şansı sunuyor. Garanti BBVA tarafından gerçekleştirilen ve 3.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanabilmek için Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullanmak gerekiyor.

Bankacılık işlemleri için Garanti BBVA’yı kullananlar 2022 yaz sezonunda da kazanmaya devam ediyor. Duyurulan yeni çekiliş kampanyası çerçevesinde Garanti BBVA Mobil uygulamasından ilk defa Garanti BBVA’lı olanlar anında Oculus VR Gözlük kazanma şansını yakalıyor.

Çekiliş kampanyası kapsamında 20 kişi Oculus Quest 2 128 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Cablecreation USB 3.1 To USB C Kablo 5 Gbps Quest Link Kablodan birisini kazanma şansını yakalıyor.

Garanti BBVA Mobil VR Gözlük Çekilişi Katılma Koşulları

Garanti BBVA tarafından gerçekleştirilen Oculus VR Gözlük çekilişine katılmak isteyenler, 31 Ağustos 2022 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından ilk defa banka müşterisi olması gerekiyor. Bu doğrultuda kampanyadan mevcut Garanti BBVA müşterileri yararlanamıyor.

Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazına indiren ve “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullananlar anında Oculus VR gözlük hediyesi çekilişine katılım hakkı kazanıyor. Ayrıca Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olduktan sonra kampanya döneminde 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı oluşturarak 1 çekiliş hakkı daha kazanıyor.

Garanti BBVA tarafından gerçekleştirilecek çekiliş tarihi ise 19.09.2022 olarak açıklandı. Ayrıca Garanti BBVA çekiliş sonuçları 22.09.2022 tarihinde “Türkiye Gazetesi” aracılığıyla yayınlanacak. Çekiliş kampanyasındaki asil ve yedek talihlilere posta ile tebligatta gerçekleştirilecek. Bu kapsamda asil talihlilerin en geç 07.10.2022 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Bu tarihe kadar başvuruda bulunmayan kişilerin yerine yedek talihlilerinde en geç 22.10.2022 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte başvuruda bulunmaları gerekiyor.