Dijital bankacılık hizmetlerinin sağladığı işlem kolaylıkları ve önemli fırsatlarının etkileri Pandemi döneminde daha fazla görüldü. Bu nedenle 2022’de dijital bankacılık hizmetleri daha fazla rağbet görmeye başladı. Şubeye gitmeden bankacılık işlemlerini yapabilme fırsatı sunan dijital bankacılıkta Garanti BBVA’dan önemli kampanya geldi. Garanti BBVA Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olanlara tam 200 TL değerinde Bonus hediye ediyor.

Garanti BBVA Bonus Hediye Kampanyası

Garanti BBVA, dijital bankacılık hizmetlerinin yaygın kullanımını sağlamak için en fazla kampanya düzenleyen bankalar arasında yer alıyor. Garanti BBVA 2022 Nisan ayında son olarak Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşterisi olanlara 200 TL değerinde Bonus hediye ediyor. Kampanya kapsamında ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak Garantili olanlar anında 200 TL değerinde Bonus hediyesini kazanabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA’nın şubeye gitmeye gerek bırakmayan temassız müşteri olma teknolojisi sayesinde mesai saati, imza ve belge olmadan dakikalar içerisinde Garanti BBVA’lı olunabiliyor. Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden Garanti BBVA’lı olanlar, hemen Paracard Bonus banka kartı veya Bonus kredi kartı başvurusu yapabiliyor. Üstelik kartın fiziksel olarak basılmasını beklemeden alışverişte kullanmak için e-ticaret işlemlerine açık olmasını başvuru sırasında seçebilirsiniz. Böylelikle kampanya koşullarını daha kısa sürede karşılayabilirsiniz.

Garanti BBVA 200 TL Bonus Hediyesi Nasıl Alınır?

Garanti BBVA tarafından düzenlenen kampanya kapsamında 200 TL Bonus hediyesini kazanabilmek için Garanti BBVA Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olmak gerekiyor. Daha sonra 30.04.2022 tarihine kadar Garanti BBVA dijital kanallarından Garanti BBVA müşterisi olanlar, Bonus kredi kartı veya Bonus Paracard başvurusunu yapıyor. Onaylanan banka veya kredi kartları ile 20.05.2022 tarihine kadar yapacağı tek seferde 200 TL ve üzeri ilk harcamaya anında 200 TL değerinde Bonus hediyesi kazanılıyor.

Kampanya kapsamında kazanılan Garanti Paracard Bonus banka kartına veya Garanti Bonus kredi kartına yüklenen 200 TL değerindeki Bonus bakiyesi 25.05.2022 ile 25.06.2022 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan Bonus bakiyeleri otomatik olarak silinecektir(Bu kampanya kapsamında kazanılan kısmı). Bu tarihe kadar anlaşmalı Bonus üye işyerlerinde yapılacak her ödeme işleminde Bonus’lar kullanılır.