Nakit ihtiyacı olanlar artık yüksek faiz yüküyle boğuşacak ihtiyaç kredileriyle uğraşmak zorunda kalmıyor. Bankaların nakit avans ürünleri sayesinde hem başvuru yapmıyor hem de istediği zaman nakit kullanım gerçekleştirebiliyor. Vatandaşların yoğun rağbet gösterdiği nakit avansta dikkat çeken kampanya Garanti BBVA’dan geldi. Garanti BBVA, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına 5.000 TL’ye kadar %0 faizli taksitli nakit avansla çözüm oluşturuyor. Peki Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans nasıl kullanılır? Garanti BBVA %0 faizli taksitli nakit avans şartları neler?

Garanti BBVA’dan 5.000 TL’ye Kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA tarafından duyurulan yeni taksitli nakit avans kampanyası sayesinde nakit ihtiyaçları için kredi çekmek zorunda kalınmıyor. Garanti BBVA kredi kartı müşterileri, başvuru şartı olmadan veya şubeye gitmeden her ihtiyaç duyduğu anda nakit avans kullanımı gerçekleştirebiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Üstelik şimdi Garanti BBVA’dan yapılacak 5.00 TL’ye kadar olan maksimum 6 ay vadeli taksitli nakit avans kullanımlarında faiz sıfırlanıyor. %0 faizli taksitli nakit avans kampanyası sayesinde daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanılabiliyor.

Kimler Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Kampanyasından Yararlanabilir?

Garanti BBVA’nın faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için hali hazırda banka müşterisi olunmaması gerekiyor. Çünkü kampanya sadece 07.07.2022 ile 15.09.2022 tarihleri arasında ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden müşteri olanlar için geçerlidir.

Bu tarihler arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden şubeye gitmeden müşteri olanlar faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni Garanti BBVA müşterilerinin kredi kartı başvurusu yapması ve başvurusunun onaylanması gerekmektedir.

Garanti BBVA ATM’lerinden, Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kanallarından 7/24 başvuru yapmadan taksitli nakit avans kullanılabiliyor. Kampanya kapsamında kullanılacak taksitli nakit avans limiti en fazla 5.000 TL limitle sınırlıdır. Kampanya çerçevesinde 5.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kullanımlarında maksimum 6 ay vade seçilebiliyor. Bu şartlara uygun şekilde yapılacak Garanti BBVA taksitli nakit avans kullanımlarında uygulanacak faiz oranı %0 oluyor. Böylelikle 15 Eylül’e kadar Garanti BBVA’dan 5.000 TL limitli 6 ay vadeli taksitli nakit avans kullanımı %0 faiz oranı üzerinden hesaplanıyor.