Dijital bankacılık hizmetlerini kullanarak yüzlerce TL’ye varan nakit hediyeler kazanabilirsiniz. Bankalar son yıllarda yaygınlaşan mobil altyapıyla birlikte dijital bankacılık hizmetlerine daha fazla ağırlık vermeye başladı. Özellikle Pandemi döneminde mobil ve internet bankacılık kanallarına olan talebin artmasıyla birlikte bankalar bu alanlara özel kampanyalar düzenlemeye başladı. Bu kampanyalar kapsamında artık şubeye gitmek zorunda kalmadan bankada hesap açtırabiliyorsunuz. Üstelik bu şekilde açtıracağınız hesaplarınıza yüzlerce TL puanda kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA 200 TL Bonus Kampanyası

Garanti BBVA, dijital bankacılık altyapısının kullanımını yaygınlaştırmak için yeni müşterilerine özel kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar arasında Garanti Mobil üzerinden müşteri olanlara 200 TL değerinde Bonus kampanyası da yer alıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

200 TL değerinde Bonus kazanmak isteyenler, Garanti Mobil’den müşteri olmak için başvuru yapabiliyor. Pandemi döneminde şubeye gitmeden temassız şekilde müşteri olma kolaylığı Garanti Mobil uygulamasıyla sunuluyor. 7 gün 24 saat anında Garanti banka hesabı açabileceğiniz Garanti Mobil’den müşteri olarak, 200 TL değerinde Bonus kazanma şansını da yakalayabilirsiniz.

Garanti Mobil 200 TL Bonus Hediye

Şubeye gitmek zorunda kalmadan Garanti BBVA’da hesap açabilmenizi sağlayan Garanti Mobil’de işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Mobil uygulamasını cihazınıza indirip, “Müşteri Olmak İstiyorum” bölümünden görüntülü destek hizmetleriyle hemen Garanti’li olabilirsiniz. Kampanya kapsamında sağlanan 200 TL değerindeki Bonus hediyesini almak için Garanti müşterisi olduktan sonra yine Garanti Mobil kanalından Paracard Bonus banka kartına veya Garanti kredi kartına başvuru yapmalısınız.

200 TL değerindeki Bonus hediyesini alabilmek için onaylanan Garanti banka veya kredi kartınız ile tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapmalısınız. Kampanya kapsamında 200 TL Bonus kazanmak için harcamalarınızı en geç 20.03.2022 tarihine kadar yapmalısınız. Tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk harcamanıza 200 TL değerinde Bonus hemen ilgili kartınıza yüklenir.

Kampanya kapsamında kazandığınız 200 TL değerindeki Bonus bakiyenizi 21.03.2022 ile 21.04.2022 tarihleri arasında kullanmalısınız. Bu tarihler arasında kullanmadığınız kampanya kapsamında kazandığınız Bonus tutarları, kartınızdan otomatik olarak silinir. Kampanya kapsamında 200 TL ve üzeri harcama işleminize düzenli ödeme talimatı, otomatik ödeme talimatı ve diğer kampanyalardan kazanılan Bonus’ların harcandığı işlemler dahil değildir.