İhtiyaç kredileri artık kuşkusuz hepimizin hayatının bir parçası. Ama uygun koşullarda hem de günde 30 TL’ye kredi Garanti BBVA’da…

Günlük finansal harcamalarımızda karşımıza çıkan bazı sıkışıklıklardan kurtulmak için değerlendirdiğimiz en önemli alternatiflerin başında bankaların ihtiyaç kredileri geliyor. Hemen hemen birçok bankanın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları, bireylerin nakit darboğazından çıkmalarına yardımcı oluyor ve ihtiyaçlarını sıkıntısızca çözmelerini sağlıyor. Bu alternatifler arasında en çok göze çarpan kredi kampanyalarından birisi de Garanti BBVA’ya ait. İşte bankanın müşterileri için sunmuş olduğu geri ödeme olanakları ve faizler konusunda merak edilen her şey…

Uygun Faiz Uygun Geri Ödeme Koşulları

garanti 14 1

Garanti BBVA’nın ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi paketi sayesinde 36 aya varan geri ödeme olanağı ile kredinizi temin edebilirsiniz. Bankanın bu kredi seçeneği için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,69 ve %2,69 arasında değişiklik gösteriyor. Eğer belirlenmiş olan şartları taşıyor ve kredi çekmek için de uygun bir kredi notuna sahipseniz, siz de ihtiyaçlarınızı ertelemeden ve bekletmeden Garanti BBVA ihtiyaç kredisi olanağından yararlanabilirsiniz.

Kredi Notunuz Kaç Olmalı?

garanti 14

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi alabilmek için en önemli kriterlerin başında kredi notunuzun uygun olması gelir. Bilindiği gibi kredi notları, bireylerin kredi ya da kredi kartı kullanmaları ile belirlenmeye başlar. Eğer hiç kredi ya da kredi kartı kullanmamışsanız, sizin için oluşacak bir kredi notundan da bahsedilemez ki bu durum kredi çekebilmenizin önündeki en önemli engeldir. Sahip olduğunuz kredi ya da kredi kartınızın ödemelerini hangi düzenlilikte gerçekleştirdiğiniz de kredi notunuzun belirlenmesi açısından önemli bir kriter oluşturur. Eğer ödemelerinizi zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştiriyorsanız bu durumda oldukça iyi bir kredi notuna sahip olursunuz. Bu şartlarla belirlenen kredi notlarını şu şekilde sınıflandırabiliriz:

0-699 en riskli

700-1099 orta riskli

1100-1499 az riskli

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

1500-1699 iyi

1700-1900 çok iyi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi olanaklarından kolayca ve sorunsuz bir şekilde yararlanabilmek kredi notunuzun riskli duruma düşmemesine dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde banka tarafından kefil ya da ek belgeler istenebilir ya da kredi başvurunuz onaylanmayabilir.

Garanti İhtiyaç Kredisi Başvurusu

garanti 14 2

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurularınızı Garanti BBVA şubelerinden ya da online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınız esnasında ilk yapmanız gereken öncelikle bir başvuru formu doldurmak. Ardından banka tarafından başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını kısa bir süre içerisinde öğrenirsiniz.