Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Acil nakit ihtiyaçlarıyla karşılaşan ve kredi kullanmak isteyen ancak yüksek kredi faizlerinden endişelenenleri sevindiren haber Garanti BBVA’dan geldi. Garanti BBVA, başvuru yapan tüm uygun koşullara sahip müşterileri için tam 5.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans sunuyor. İşte Garanti BBVA taksitli nakit avans kampanyasının detayları!

Garanti BBVA’dan 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA, acil nakit ihtiyaçları nedeniyle kredi çekmeyi düşünenleri, kredi faiz yükünden kurtarıyor. Garanti BBVA taksitli nakit avans kampanyası sayesinde gerekli koşulları sağlayan tüm vatandaşlar 5.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için taksitli nakit avans kullanma fırsatını yakalıyor.

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Koşulları

Garanti BBVA tarafından sunulan faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için belirli koşulların karşılanması gerekiyor. Buna göre Garanti BBVA’dan 5.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanabilmek için mutlaka Garanti BBVA Mobil uygulamasından ilk defa Garantili olunması gerekmektedir. 12.05.2022 ile 31.05.2022 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazına indirerek, uygulamada yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğini kullanarak, ilk defa Garanti BBVA müşterisi olanlar faizsiz taksitli nakit avans kullanabiliyor.

Garanti BBVA Mobil uygulaması sayesinde 7 gün 24 saat şubeye gitmeye gerek olmadan, imzasız anında Garanti BBVA müşterisi olunabiliyor. Bankada bu kanaldan müşterisi olan yeni müşterileri için 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans veriyor.

Garanti BBVA faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler, ilk şartı yerine getirmesinden sonra en geç 14 gün içerisinde ihtiyaç Garanti kredi kartı için başvuru yapmalıdır. 14 günlük başvuru süresini dolduran kişiler, ilk koşulu yerine getirmiş olsa bile faizsiz taksitli nakit avans hakkından yararlanamamaktadır.

Garanti BBVA Faizsiz Kredi Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olan ve 14 gün dolmadan yine mobil uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak gerekmektedir. Tüm koşullara uygun olarak Garanti BBVA kredi kartı için başvuru yapanlar 5.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans limitleri için faiz ödemiyor.  Kredi kartı onaylanan yeni Garanti BBVA müşterileri 30.06.2022 tarihine kadar 5.000 TL limitli faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmektedir.