Garanti BBVA Temassız Müşteri Olma Teknolojisi adıyla sunduğu yeni hizmetiyle, salgın sürecinde en çok sıkıntısı çekilen, online müşteri olunabilme hizmetinin önünü açıyor. Temassız bir şekilde cep telefonuna indirilen Garanti BBVA mobil uygulamasıyla, birkaç dakika içerisinde Garanti BBVA Bankası’ nda bireysel hesap açılımı, kredi kartı başvurusu gibi işlemler, görüntülü görüşme yoluyla yapılabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Temassız Müşteri Olma Teknolojisi hizmetini tanımak için, banka ayrıca özel bir kampanya da oluşturmuş durumda. Dijital kanalı kullanarak 31 Mayıs 2022 tarihine kadar kredi kartı başvurusu yapan ve kartı onaylanan yeni müşteriler faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecek. Sadece Mobil uygulama aracılığıyla bankanın yeni müşterisi olan veya banka müşterisi olsa bile kredi kartı olmayan kişiler kampanyadan faydalanabiliyor.

Garanti BBVA Yeni Müşteri Ol Faizsiz Nakit Avans Kullan Kampanyası Özellikleri

Kampanya 31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam ediyor. Bu tarihe kadar, cep telefonuna Garanti BBVA mobil uygulamasını indiren ve uygulamada bulunan “ müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek kredi kartı başvurusu yapan herkes faydalanabiliyor. Elbette başvuru yaptığınız kredi kartının onaylanmasına paralel bir şekilde faizsiz taksitli nakit avans kullanabiliyorsunuz. Onaylanan kredi kartınızın nakit çekim limiti kadar Taksitli Nakit Avans çekimi yaptığınızda, 6 ay vadeli faizsiz bir şekilde bu ürünü kullanabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Temassız Müşteri Olma Teknolojisi

Mobil uygulamada bulunan “ müşteri olmak istiyorum” seçeneği işaretlendikten sonra, sürecin tamamlanması ve bu süreç içerisinde kredi kartı başvurusunun yapılması gerekiyor. Başvuru onaylandıktan sonra, yeni banka müşterisi olmuş ve kredi kartı onaylanmış kişiler, tanımlanan kartlarının nakit çekim limitleri oranında 6 ay vadeli taksitli Nakit Avans ürününü faizsiz bir şekilde kullanabiliyor.

Bu şekilde faizsiz Taksitli Nakit Avans ürünü, yeni müşteri olanların bir defaya mahsus kullanabileceği özel bir avantaj. Kampanyadan en fazla 5.000 TL’ ye kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanılabiliyor. Bunun üzerindeki rakamlar, bankanın uyguladığı normal Taksitli Nakit Avans faizi ve ücretleriyle ücretlendiriliyor. 5.000 TL’ ye kadar, 6 ay vadeli taksitli nakit avans kullanmak isteyenler, 31 Mayıs tarihine kadar Garanti BBVA mobil uygulamasını indirerek, bankanın müşterisi olabilirler.