Dijital bankacılık kampanyalarını arttıran Garanti BBVA, yeni gelen müşterilerine 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanma imkanı sunuyor. Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans ile tüm ihtiyaçlar faiz yükü olmadan ve kolay ödeme seçenekleriyle karşılanabiliyor. Peki Garanti faizsiz taksitli nakit nasıl kullanılır? koşulları neler? Tüm merak edilen soruların yanıtları haberimizde!

Garanti BBVA’dan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA, tüm acil nakit ihtiyaçlarında faiz ödemeden taksitli nakit avans kullanabilme imkanı sağlayan kampanyasını duyurdu. Açıklanan faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile birlikte Garanti BBVA müşterisi olmayıp, Garanti Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olanlar faiz ödemeden taksitli nakit avans kullanma avantajından yararlanabiliyor.

Garanti BBVA müşterisi olmayanlar Garanti Mobil uygulamasını cihazlarına indirerek, 7 gün 24 saat “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneği üzerinden müşteri olabiliyor. Üstelik Garanti Mobil uygulamasından yapılan müşteri olma başvurusu dakikalar içerisinde tamamlanıyor ve şubeye gitmeye gerek bulunmuyor. Böylelikle kolayca Garanti BBVA’lı olanlar, ayrıca bankanın sunduğu faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından da yararlanabiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA tarafından açıklanan kampanya koşullarının en önemli olan Garanti Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olma şartının tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca kampanya 12.05.2022 ile 15.06.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında Garanti Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olunması gerekiyor. Garanti Mobil uygulamasından bankanın yeni müşterisi olanların faizsiz taksitli nakit avans kullanabilmeleri için 14 gün içerisinde yine Garanti Mobil uygulaması üzerinden Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yapması gerekiyor.

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu onaylanan tüketiciler faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından da yararlanabiliyor. 15 Haziran’a kadar yapılan Garanti kredi kartı başvurusuna onay gelmesi durumunda tüketiciler 15.07.2022 tarihine kadar faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmektedir. Yani kampanya için son tarih olan 15 Haziran’a kadar Garanti Mobil’den müşteri olup, Garanti kredi kartına başvuru yapılması ve onaylanması halinde 15 Temmuz’a kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanılabilecek. Kampanya kapsamında kullanılabilecek faizsiz taksitli nakit avans limit ise 5.000 TL olarak belirlenmiş ve en fazla 6 vade seçimi yapılabilmektedir.