Araç sahibi olmak isteyenlere Garanti BBVA'dan müjde: düşük faizli ve uzun vadeli taşıt kredisi sayesinde herkes araba alabilecek!

Araç sahibi olmak bizleri özgürleştiriyor. Kendine asit bir aracı olanlar bir yere gidebilmek için toplu taşımacılık beklemek zorunda kalmıyor ya da plan yaparken toplu taşımacılık saatlerini gözetmiyor. İçerisinde bulunduğumuz pandemi süreci de toplu taşımacılık kullanımını azaltarak, herkesi kendi aracı ile seyahat etmeye itiyor.

Sağlığına önem veren herkes için araç sahibi olmak bu süreçte daha da önem kazanıyor. Birikimi olanlar paralarını yeni bir araç almak için kullanırken, birikimi olmayanlar araç alabilmek için banka kredilerine başvuruyor.

Banka kredilerine talep arttıkça bankalar arasında rekabet başlıyor. Bu rekabet de bankaları daha da öne çıkmaya sürüklüyor. Bu amaçla hareket eden bankalar, müşteri portföylerini genişletmek için türlü kampanya ve promosyonlar düzenliyor. Bu bankaların başında ise Garanti BBVA geliyor.

Garanti BBVA'dan Büyük Fırsat!

garanti-11

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Garanti BBVA, %1,62 faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle 500 bin TL'ye kadar taşıt kredisi veriyor. Hem sıfır hem de ikinci el araç alımlarında kullanılabilen bu kredinin vade süresi alınacak değerine göre değişiklik gösteriyor.

Maksimum vade süresi, sıfır araç alımlarında proforma fatura değeri, ikinci el araç alımlarında ise kasko değeri 0-120.000 TL arasında olan araçlar için 48 ay, 120.001-300.000 TL arasındaki araçlar için 36 ay, 300.001-750.000 TL arasındaki araçlar içinse 24 ay oluyor.

Başvurmak Çok Kolay!

garanti bankası-1

%1,62 faiz oranı ve 48 ay vade ile Garanti BBVA'dan kullanacağınız 50 bin TL taşıt kredisinin toplam geri ödeme tutarı 77.735,69 TL, aylık taksitleri ise 1.619,50 TL oluyor. Garanti BBVA taşıt kredisine tüm Garanti BBVA şubelerinden, anlaşmalı oto bayilerinden, 444 OTOM (444 6866) numaralı çağrı merkezinden ya da Garanti BBVA'nın resmi web sitesinde bulunan 'Hemen Başvur' sekmesinden başvurulabiliyor.

Başvuru esnasında sıfır araçlar için proforma fatura, ikinci el araçlar içinse aracın ruhsatı ya da geçici tescil belgesini ibraz etmek gerekiyor. Başvuru sonrasında ikinci el araçlar için ekspertiz işlemi yapılıyor. Bu süreç sonunda kredi değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan kredi tutarı direkt olarak satıcının hesabına geçiyor. Size de yeni aracınızın keyfini sürmek kalıyor.