Günlük hayatta zaman zaman ortaya çıkan nakit yetersizlikleri hemen hemen birçoğumuzun başına gelebiliyor. Böylesi durumlarda ise kredi çekebilmek için evrak toplayıp hatta kimi zaman kefil bulmakla zaman kaybetmek istemeyebilirsiniz. Hele ki ani bir şekilde ortaya çıkan ve acilen gidermeniz gereken ihtiyaçlarınız olduğu durumlarda kredi çekme prosedürleri ile uğraşmak oldukça can sıkıcı olacaktır. İşte böylesi durumlarda Garanti, TEB ve Yapı Kredi ATM’lerine gelerek ihtiyacınız olan miktarı anında nakit avans olarak çekebilir ve karşınıza çıkan ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.  

Nakit Avans Nedir?

NAKİT AVANS

Garanti, TEB ve Yapı Kredi ATM’lerinden çekebileceğiniz nakit avans, bu bankalara ait bir kredi kartı ve ya mevduat hesabınız üzerinden çekebileceğiniz bir tür kredidir. Üstelik de dilediğiniz saatte ve dilediğiniz yerden. Bilhassa ani bir şekilde ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarınız konusunda nakit avans durumunuzu bir hayli kolaylaştırır. Aslında bankaların vermiş oldukları kredi kartı ve yine müşterilerine sundukları kredilerin arasında bir kavram olarak tanımlanan nakit avans, yine de her ikisinden önemli farklılıklara sahip bir olanak. Örneği bankanızdan bir kredi kullanabilmek için mutlaka bankanıza başvurmanız ve bankanın sizden talep etmiş olduğu evrak ve belgeleri toplamanız gerekir. Hatta gerekirse kefil dahi göstermek zorunda kalabilirsiniz. Ancak nakit avans çekebilmeniz için ne bir kefile, ne evrak ve belgelere ne de başvuru yapmanıza gerek yok. Aynı şekilde kredi kartınız için de bankaya bir başvuru yapmanız gerekir. Fakat nakit avans mevcut kartlarınızla söz konusu banka ATM’lerinden kolaylıkla tahsil edebileceğiniz bir nakittir.

Garanti Bankası Nakit Avans

GARANTİ 1

Garanti Bankası’nın nakit avans olanaklarından yararlanabilmek bu bankada bir mevduat hesabınızın ya da bankaya ait bir kredi kartınızın olması gerekir. Eğer bir hesabınız ya da kartınız varsa;

  • Garanti BBVA ATM
  • Garanti BBVA Mobil
  • BonusFlaş
  • Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve
  • Diğer banka ATM'lerinden nakit avansınızı kullanabilirsiniz.

TEB Nakit Avans

TEB ATM-1

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

TEB de dilediğiniz zaman kısa süreli ve ani bir şekilde ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına nakit avans olanağı sunan bankalar arasında yer alıyor. TEB nakit avans çekebileceğiniz kanallar ise şu şekilde:

  • Ceptepara: NAKİT yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hansini de yazdıktan sonra 4616’ya SMS gönderebilirsiniz
  • TEB ATM’leri
  • TEB İnternet bankacılığı

Yapı Kredi Nakit Avans

YAPI KREDİ ATM

Nakit ihtiyacınız ortaya çıktığında Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızdan ihtiyacınız olan nakti çekebilirsiniz. Worldcard'ınızla çekeceğiniz nakit avansınızı sonrasında taksitle geri ödeyebilirsiniz.