Kredi kartınız sayesinde 25 bin TL'ye kadar kullanabileceğiniz taksitli nakit avanslar Garanti BBVA, TEB ve Yapı Kredi ATM'lerinde sizleri bekliyor!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Acil nakit ihtiyaçlarınızda bankalar yanınızda! Kredi kartınız sayesinde 25 bin TL'ye kadar kullanabileceğiniz taksitli nakit avanslar Garanti BBVA, TEB ve Yapı Kredi ATM'lerinde sizleri bekliyor!

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans

Sevilen bankaların başında gelen Garanti BBVA müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını unutmadı. Eğer sizin de 20 bin TL'ye kadar nakit ihtiyacınız varsa anında Garanti BBVA ATM'lerinden nakit avans çekebilirsiniz! %1,98'lik faiz oranı ve 3 ay ile 12 ay arasında değişen taksit seçenekleri ile geri ödemeler de oldukça rahat. Başvurular ise sadece Garanti BBVA ATM'lerinden değil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş, Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden de yapılıyor. Ayrıca acil nakit avans kullanmanız için sonuç beklemenize gerek yok. İhtiyacınız olan nakit, anında hesabınıza geliyor ya da ATM'lerden çekebiliyorsunuz. Eğer Garanti BBVA'dan 1000 TL'lik nakit avans alırsanız ve 5 ayda ödemek isterseniz her ay ödeyeceğiniz tutar 214,48 TL olarak karşımıza çıkıyor. Garanti BBVA'ya ise toplamda 1.072,40 TL ödüyorsunuz. Garanti BBVA'dan nakit avans kullanmak için kredi kartınız olması gerektiğini de hatırlatalım.

TEB Taksitli Nakit Avans

Bir diğer taksitli nakit avans imkanı sunan banka ise TEB! Eğer sizin de 10 bin TL'ye kadar nakit ihtiyacınız varsa TEB'ten anında nakit avans çekebilirsiniz. TEB müşterileri ve TEB kredi kartı sahipleri, belli meblağlara kadar kredi başvurusu yapmak zorunda değil. Eğer kredi kartı taksitlerinizi düzenli ödeyen biriyseniz, TEB'in sunduğu taksitli nakit avanstan yararlanabilirsiniz. %1,98'lik faiz oranı ve 12 aya varan taksit seçenekleri ile ödemeler oldukça kolay. Başvurular ise ister TEB ATM'lerinden isterseniz de TEB'in dijital bankacılık kanalları üzerinden yapılıyor. Eğer TEB'ten 10 bin TL'lik bir nakit avans kullanırsanız, her ay ödeyeceğiniz tutar 967.57 TL. Toplamda TEB'e ödeyeceğiniz meblağ ise 11610.8 TL.

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans

Yapı Kredi'de ise ATM'lerden çekeceğiniz taksitli nakit avansın bir üst limiti bulunmuyor! Eğer sizinde Yapı Kredi WorldCard'ınız varsa tüm ATM'lerden %1,98'lik faiz oranıyla nakit avans çekebilirsiniz. Eğer Yapı Kredi'den 12 ay taksitle 30 bin TL nakit avans alırsanız her ay ödeyeceğiniz tutar 2902.70 TL oluyor. 12 ayın sonunda da Yapı Kredi'ye 34832.40 TL ödemiş oluyorsunuz.