Ülkemizin içerisinden geçtiği ekonomik dalgalanmalar nedeniyle her an acil nakit ihtiyaçları oluşabiliyor. Vatandaşın nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek birikimlerinin olmaması da çareyi bankaların sunduğu avantajlı ürünlerde bulmasına yol açıyor. Bankalar vatandaşın acil nakit ihtiyaçlarına karşı hızlı ve avantajlı çözümler sunuyor. Oluşan tabloda günümüzde bankaların nakit avans ve diğer kredili ürünlerine olan ilginin artmasına neden oluyor. Vakıfbank’ın NakiteTaksit kampanyası avantajlı faiz oranlarıyla rahat nefes aldırıyor.


Vakıfbank 20.000 TL’ye Kadar Nakit Avans


Türkiye’nin en büyük kamu bankası Vakıfbank’tan acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans kullanabilirsiniz. Vakıfbank müşterilerine özel kampanya kapsamında kullanacağınız 20.000 TL’ye kadar taksitli nakit avansta çok cazip geri ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank Taksitli Nakit Avans ile 500 TL ile 20.000 TL arasında nakit avans çekebilirsiniz.


Düşük faiz oranı, uygun ve esnek vade seçeneğiyle taksitli nakit avansı 7/24 her ihtiyaç duyduğunuz anda kullanabiliyorsunuz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!
  • Vakıfbank Taksitli Nakit Avans ürününü;
  • 4.000 TL’ye kadar Vakıfbank ATM’lerinden,
  • 10.000 TL’ye kadar Vafkıbank BusinessCard’la,
  • 20.000 TL’ye kadar VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve Çağrı Merkezi’nden, kullanabilirsiniz.


Vakıfbank taksitli nakit avanstan 12 ay vadeyle 10.000 TL çekim yapmanız halinde aylık 954.94 TL taksit tutarı oluşuyor. Ayrıca toplam geri ödeme tutarı 11.458.95 TL olarak uygulanıyor. Vakıfbank müşterilerinin taksitli nakit avans kullanımında, kredi kartı son ödeme tarihi detayına dikkat etmeleri gerekiyor. Vakıfbank NakiteTaksit kampanyasının kullanılması halinde kredi kartı son ödeme tarihi arasındaki süreye göre ilk taksit tutarında farklılıklar oluşabiliyor. Ödeme planınızı oluşturarak, bu hususa ayrıca dikkat etmeniz gerekiyor.


18 Ay Vadeli Taksitli Nakit Avans

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans ürününü 18 aya varan vadeyle kullanabilirsiniz. Vakıfbank bireysel kredi kartı müşteriyseniz 4 aydan 12 aya kadar, BusinessCard müşterisiyseniz 4 aydan 18 aya kadar taksitlendirmeden yararlanabilirsiniz.


Taksitli nakit avans ürününde vade fark etmeksizin %1.80 faiz oranından taksitlendirme gerçekleştirebilirsiniz. BusinessCard ile yapacağınız taksitli nakit avans kullanımlarınızda %1 oranında işlem ücreti uygulanıyor. Vakıfbank taksitli nakit avans kampanyasından faydalanabilmek için Vakıfbank bireysel kredi kartı veya BusinessCard müşterisi olmanız gerekiyor.