Garanti Bankası’ndan acil nakde ihtiyacı olanlar için başvuru şartı olmaksızın toplu para ödemesi yapılıyor. Garanti BBVA müşterileri 7 gün 24 saat anında onay gerektirmeden kredi kartından nakit para kullanabiliyor. Üstelik uygun ödeme koşulları, sabit faiz oranı ile rahat ödeme planı sunan Garanti BBVA’nın nakit avans kampanyasının tüm detayları haberimizde!

Garanti BBVA’dan Nakit Avans

Garanti BBVA, kredi kartı müşterilerine 7 gün 24 saat başvuruda bulunmalarına gerek olmadan kartından nakit para çekimi gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Garanti BBVA’nın nakit avans kampanyası sayesinde günün hangi saatinde olursa olsun nakde ihtiyacınız olduğunuzda kredi kartınızdan uygun geri ödeme koşullarıyla nakit avans kullanabilirsiniz.
Üstelik Garanti’nin nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için Garanti Bonus kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer Garanti Bonus kredi kartınız yoksa hemen başvurabilir ve Bonus’a özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Garanti BBVA Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA’nın nakit avans kampanyasından başvuru şartı olmadan yararlanabiliyorsunuz. Üstelik kredi kartınızdan nakit avans kullanmak için şubeye gitmenize de gerek bulunmuyor. Böylelikle 7 gün 24 saat Garanti BBVA ATM’lerinden, Garanti BBVA Mobil, Bonus Flaş, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Diğer banka ATM’leri ve müşteri destek numarasından nakit avans kullanımı dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Kredi kartınızdan nakit avans kullanabilmeniz için mutlaka kredi kartınızda tanımlı “kullanılabilir nakit avans limiti” bulunması gerekmektedir. Dolayısıyla yapacağınız nakit avans çekim üst limiti, kredi kartınızdaki tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limiti kadar olur.

Garanti Nakit Avans Kampanyası Koşulları

Garanti’nin nakit avans kampanyasında aylık faiz oranı sabit olarak %1.80 uygulanır. Nakit avans kullanımı sırasında işlem tarihinden başlayarak günlük nakit faizi uygulanır. Kredi kartı ile günlük nakit çekim limiti Garanti BBVA ATM’lerinden 10.000 TL’ye kadar, yurtiçi ATM’lerden 6.000 TL’ye kadar olacak şekilde kredi kartı başına 16.000 TL ile sınırlıdır.

Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri kanallarından yapılacak nakit avans kullanımlarında en üst kullanım sınırı, kullanılabilir nakit avans limiti kadardır. Bu kanallardan yapacağınız nakit avans çekimleriniz anında Vadesiz TL hesabınıza aktarılır.