Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanmanın üzüntüsünü çabuk atlattı. Hatta alemlere bile başladı!

Masumlar Apartmanı'nda hayat verdiği Gülben karakteri ile izleyenlere "İşte oyunculuk budur!" dedirten Merve Dizdar, son dönemde özal hayatıyla da magazin gündemini bir hayli meşgul etti. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar'dan ayrılan ünlü oyuncu, ayrılığın etkilerini atlatıp hemen yeni projesi için harekete geçti.

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"

Şöhreti Eltilerin Savaşı ile Yakaladı

merve dizdar (2)

Yıllar önce televizyon ekranlarına merhaba diyen Merve Dizdar'ın ilk rolü, Kavak Yelleri'nde hayat verdiği Saliha karakteri oldu. Ardından Doksanlar, Kertenkele, Mucize Doktor gibi birçok ünlü yapımda yer alan oyuncu, asıl şöhreti Gupse Özay'ın yazdığı Eltilerin Savaşı adlı filmde canlandırdığı Gizem karakteriyle yakaladı.

Masumlar Apartmanı'nda Herkesi Büyüledi

merve dizdar ezgi mola

İlk başrol deneyiminin altından başarıyla kalkan Merve Dizdar, kısa süre sonra Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabındandan TRT ekranları için uyarlanan Masumlar Apartmanı'ndan teklif aldı. Topluca psikolojik sorunlar yaşan 4 kardeşten Gülben'e hayat veren ünlü oyuncu, sergilediği performansla adeta ağızları açık bıraktı. Rolünü yaparken nasıl göründüğünden çok, nasıl hissettirdiğine odaklanan Merve Dizdar, yeteneğinin karşılığını aldı.

Boşanma Haberleri Gündemden Düşmedi

merve dizdar4

Masumlar Apartmanı sezon finali yapar yapmaz, Cem Yılmaz'ın Netflix için çekilen ilk dizisi Erşan Kuneri'den teklif alan Merve Dizdar, elbette ki bu teklifi kabul etti. Tatil yapmak yerine sette ter döken ünlü oyuncu, çekimler başlamadan kısa bir süre sonra eşi Gürhan Altundaşar ile yaşadığı boşanmayla gündeme geldi.

Aldatma İddialarına Böyle Cevap Verdi

merve dizdar3

Çiftin Boşanmasının ardından aldatma iddiaları ortaya atıldı . Ancak Merve Dizdar o iddialara sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla "Gürhan'la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler... Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum." şeklinde cevap verdi.

Alemler Başladı!

merve dizdar glutensiz efes

Setten sosyal medyaya yansıyan görüntülerde ayrılık acısını çoktan atlattığı belli olan Merve Dizdar'ın keyfi bir hayli yerindeydi. Hatta boşandıktan sonra yeni bir ev kiralayarak dizideki ablası Ezgi Mola'ya komşu oldu. Erşan Kuneri ile de kafasını dağıtan ünlü oyuncuya, içkili alemlerin yolu göründü. Kendisine hediye gelen glutensiz Efes'lerin fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Merve Dizdar firmaya teşekkür etti.