Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Temmuz ayında ünlü şarkıcı Alişan, kardeşi ve menajerliğini yapan Selçuk Tektaş'ı Covid nedeniyle kaybetmişti. Kardeşinin kaybından sonra uzun süre kendine gelemeyen Alişan, son aylarda yeğenleri ve ailesi için yeniden hayata tutunmuş olsa da; her daim kardeşini anmaktan ve onun hatırasını yaşatmaktan geri durmuyor. Bugün ise Selçuk Tektaş'ın vefatının üzerinden tam 1 yıl geçti. Ünlü şarkıcı Instagram'da yaptığı son paylaşım ile herkesin yüreğini acıttı.

Alişan'ın Kardeş Acısı Dinmiyor

Instagram hesabında sık sık ailesiyle fotoğraflar ve videolar paylaşmayı ihmal etmeyen Alişan, bugün ise geçtiğimiz sene vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş için fotoğraf paylaştı. Kardeşinin ve kendisinin fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı altına yazdığı notta ise kardeşini özlediğini ve her zaman yeğenlerinin yanında olacağını söylemeyi ihmal etmedi;

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

"Bir yıl geçti sensiz Selçuk.. Tam 1 yıl 1 aydır sesını duyamıyorum ve bir daha asla duyamayacağım..Sadece 1 kere geldin rüyama ve kısacık konuştun gittin.. Ben hiç böyle bir dünya hayal etmemiştim.. Sensiz hiçbir hayalim yoktu.. Kaderimizin, alın yazımızın böyle olacağı ve seni çok erken kaybedeceğim aklımım ucundan geçmezdi.. Yapacağımız daha o kadar çok şey vardı ki, her şey yarım kaldı.. Senin emanetlerine bir gün dahi "öf" dersem Allah o anda canımı alsın.. Bilmiyorum şu anda nerdesin, bizi görüyor musun, izliyor musun ama bizim sensiz tek bir saatimiz geçmiyor.. Her gittiğim yerde senden bahsedilince gururlandırımaya devam ediyorsun beni.. Burak ve Eliz de her zaman senin gibi bir amcaları olduğu için gurur duyacak.. İşimde, evimde, tatilde her yerde seninleyim.. Bir gün buluşacağız ve sana kavuşacağım.. Allah ne kadar ömür verir bana bilmiyorum ama sen rahat uyu ben nefes aldıkça hep yanlarındayım.. Seni çok seviyorum.."