Sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Alişan, her attığı adımla olay olmaya devam ediyor. Özellikle de Alişan'ın eşi Buse Varol, sosyal medyayı sıklıkla kullanarak gündelik hayatından ve ailesinden kesitleri takipçileriyle paylaşmaktan geri durmuyor. Geçtiğimiz yıl zorlu günler geçiren Tektaş ailesi şimdilerde mutlu günler yaşıyor olsa da dün doğum gününü kutlayan Alişan, Instagram hesabından paylaştığı bir gönderi ile herkesi kahretti.

alişan ve selçuk tektaş doğum

Geçtiğimiz yıl kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş'ı Coronavirüs nedeniyle kaybeden ünlü şarkıcı, kardeşinin son doğum günü için yazdığı yazıyı Instagram hesabından paylaşarak; artık doğum gününün onun için bir şey ifade etmediğini söyledi. Alişan'ın bu paylaşımı herkesi oldukça üzdü!

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Alişan Herkesin İçini Yaktı!

Geçtiğimiz gün doğum gününü kutlayan Alişan, geçtiğimiz sene aramızdan ayrılan Selçuk Tektaş'ın kendisi için son kez kutladığı doğum günü mesajını Instagram hesabında yayınladı; "Günlerden 19 Haziran benim canım abimin, arkamdaki en büyük gücümün, solistimin, burkimin bitanecik babası, kızlarımın amcası abimin doğum günü. İyi ki doğdun iyi ki benim abimsin yeni yaşında sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun. Yengemle, burkin ve bizlerle nice yıllarımız olsun. Çok şanslıyımki senin gibi bir abim olduğu için "

Alişan ise kardeşinin bu doğum günü mesajını dün, Instagram hesabından yayınlayarak şu notu düşmeyi ihmal etmedi; "Benim için son doğum günü kutlaması o seneydi.. Benim için 19 Haziran sadece doğduğum gün dışında bir anlam ifade etmeyecek.. Bunları yazmıştı bana canımın parçası ve bir daha da bir şey yazamayacak.. Artık hayatımızda Eliz de var Selçuk’um ve sen rahat uyu biz hep birlikteyiz.. Amcaları son nefesine kadar onların yanında olacak.. Sen hep yanımızdasın ben biliyorum.. Dünyanın en iyi babası babalar günün kutlu olsun.. Seni çok seviyorum kardeşim, canım, canımın yarısı.. (doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ederim)"