"İstanbullu Gelin" ve "Doğduğun Ev Kaderindir" dizileriyle ufak ufak başlayan psikoloji temalı diziler, geçtiğimiz sezon doruk noktasına ulaştı. Bir psikiyatri kliniğinde geçen "Kırmızı Oda" ve her biri ayrı psikolojik hastalıklarla boğuşan kardeşlerin öyküsünü anlatan "Masumlar Apartmanı" çok sevilince, arkadan "Camdaki Kız" geldi. Burada da ağır bir rahatsızlığa sahip olmayan karakter görmek imkansız gibiydi! Diziler çok izlense de bu gidişatı beğenmeyenler de vardı. Artık en azından takıntılı olmayan bir karakteri yazmak yasak gibiydi! Sündürülerek anlatılan hastalıklara yönelik etik kaygılar, daha çok "Camdaki Kız" özelinde yoğunlaştı.

Bekaret Kontrolü Sahnesi Olay Yarattı

Burcu Biricik

"Camdaki Kız"ın ana karakteri Nalan, annesinin yaşadığı ağır travma sonucu büyük baskılar altında büyütülen bir karakter. Her gün bekaret korsesi takan ve annesinin standartlarına göre yaşayan Nalan'a gülmek bile haram! Annesinin ona yaptığı işkenceler ve günlerce tartışılan bekaret kontrolü sahnesi de dizinin en çok eleştirilen yanları. Neyse ki, dizi sezon finalinde bu kaygılardan uzaklaşıp yepyeni maceralar yaşanacağının sinyalini verdi. 

Başrol Oyuncusu Ayrılıyor mu?

Feyyaz Şerifoğlu

Diziyle ilgili bir diğer eleştiri de oyunculuk konusunda pek deneyimi olmayan Feyyaz Şerifoğlu'yla ilgiliydi. Diğer başrol oyuncusu Burcu Biricik'le "Kırmızı Oda"da tavan yapan uyumu sayesinde "Camdaki Kız"da da başrole getirilen Feyyaz Şerifoğlu çoğu seyirci tarafından yetersiz bulundu. Hal böyle olunca ve beklenen etki yaratılamayınca Feyyaz Şerifoğlu'nun diziden ayrılacağı iddiası ortaya atıldı. 

Cihangir Ceyhan

Ama TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre böyle bir durum yok! Yola Feyyaz Şerifoğlu'yla devam edilecek ama çok merak edilen Hayri karakteri de diziye dahil olacak ve yeni bir başrol oyuncusu daha gelecek. Büyük ihtimalle de bu isim Cihangir Ceyhan olacak! Ama menajerler arasında çıkan sıkıntı çözülemezse başka bir oyuncu aranacak. 

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?