Adana’da eşinden şiddet gören Öznur Efeoğulları, yine kendisini darp eden Osman Efeoğulları’nı bıçaklayarak öldürdü. Kayınpederi şikayetçi olmadı.

20 Ekim akşamı Adana’nın Kozan ilçesinde Osman Efeoğulları ile eşi Öznur Gülten Efeoğulları arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavga esnasında Osman Efeoğulları, eşini dövüp bıçakla saldırmaya çalışırken eşi Öznur Gülten Efeoğulları eşinin düşürdüğü bıçağı alarak eşini beş yerinden bıçakladı.

‘O Ölmeseydi Ben Ölecektim’

adana 1

Her Gün Kullandığımız Kıyafetleriniz Zaman İçin Yıpranıp Rengini Kaydediyorsa, Yanlış Saklıyor Olabilirsiniz! Her Gün Kullandığımız Kıyafetleriniz Zaman İçin Yıpranıp Rengini Kaydediyorsa, Yanlış Saklıyor Olabilirsiniz!

Komşularının ihbarı üzerine gelen polis ve sağlık ekipleri tarafından ambulansla Kozan Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp ameliyata alınan Osman Efeoğulları, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Öznur Gülten Efeoğulları ise polis tarafından gözaltına alındı. Öznur Gülten Efeoğulları ifadesinde, "Eşim olay günü eve alkollü geldi. Yemek yedik. Bu sırada içki içmeye devam etti. Yemekten sonra balkona gidip yüksek seste müzik dinlemeye, şarkı söylemeye başladı. Apartman dairesinde olduğumuz için, komşuların rahatsız olmaması adına müziğin sesini kısmasını istedim. Sinirlenerek masayı devirdi. 'Gürültü böyle yaparım' dedi. Beni darbettikten sonra bıçakla saldırdı. Arbede sırasında bıçak yere düşünce bıçağı ben yerden alıp savurmaya başladım. Daha sonra eşim yüzüstü yerde yatarken çocuklarımı aradım. Öldürme kastım olsaydı çocuklarım gelmeden öldürürdüm. Sonrasında sağlık ve polis ekipleri geldi. Emniyete gittiğimde eşimin vefat ettiğini öğrendim. Eğer o ölmeseydi ben ölecektim. Yıllarca tartışmalar, kavgalar yaşıyorduk" dedi.

'Gelinime Eziyet Ediyordu’

adana 2

Osman Efeoğulları'nın babası Ziya Efeoğulları ise yaşananlardan dolayı gelininden şikayetçi olmadığını söyledi. Ziya Efeoğulları verdiği ifadesinde, "Oğlum alkol ve kumar bağımlısıdır. Gece hayatı vardır. Ufak tefek olayları büyütüp gelinimle kavga eder, küfreder, döver. Evlerinde uzun yıllardan beri sıkıntılar olmaktaydı. Gelinim Öznur ayrılacağını, artık bu yükü kaldıramaz durumda olduğunu defalarca bana söylemiştir. Bizler ve gelinimin ailesi, 'evlilikleri sürsün de kendisini düzeltsin' diye telkinde bulunduk. Bir baba olarak bu yaşta evlat acısını yaşadım ancak oğlum Osman’a defalarca yapmış olduğu işlerin yanlış olduğunu söylememe rağmen gelinim Öznur’a eziyet etmeye devam etti. Torunlarım okuyup iş sahibi olmuştur. Bu da gelinim sayesinde olmuştur. Böyle olmasaydı iyiydi ancak olmuş, yapacak bir şey yok. Bundan dolayı kimseden şikayetim yoktur" dedi.