Bankaların kredi politikaları, yasalar çerçevesinde belirlenmiş kesin kurallar dışında, kendi yönetim anlayışları içerisinde oluşturulur. Kredi politikası gereği, çeşitli kredi ürünlerini aralıklarla arttırmak için çeşitli kampanyalar düzenlerler. Bu kampanyalar sırasında, daha düşük kredi notuna sahip kişilere kredi ürünü sunulabilir. Bunun yanında kredi notu belir bir puanın üzerinde olanlara, kefilsiz ve belgesiz kredi sunabilirler.

Bununla birlikte bu kampanya dönemleri haricinde, gelir belgesi bulunmayan kişilere kredi ürünü verilmez. Belgesiz kredi ürünü kullanabilen kişiler, belir bir bankayla sürekli çalışan kişiler, aylıklarını belirli bir bankadan alan kişiler olabilirler. Okuyucularımız için, şu an süren çeşitli kampanyalarla müşterisi olanlara ve müşterisi olamayanlara belgesiz kredi veren bankaları belirledik.

PTT Aktifbank

PTT şubelerinden gelir belgeniz olmasa bile kredi başvuru yapabiliyorsunuz. Şu an süren bir kampanyayla, PTT Aktifbank işbirliğiyle, gelir belgeniz olmasa bile başvurunuz birkaç dakika içerisinde onaylanıyor.

QNB Finansbank

QNB Finansbank ve onun dijital bankacılık kanalı olan ENPARA, kendi müşterilerine gelir belgesiz kredi ürünleri sunuyor. Banka, müşte3rilerin hesaplarının ne kadar aktif olduğuna bakarak, ön tanımlı kredileri kendisi öneriyor. Ayrıca internet ve mobil uygulama aracılığıyla başvuru da yapabiliyorsunuz.

DenizBank

Denizbank, müşterilerine gelir belgesiz kredi sunan diğer bir banka. Ayrıca internet üzerinden yapılan başvurularda da gelir belgesi talep etmiyor.

ING Bank

ING hem gelir belgesiz hem de düşük kredi notuna sahip kişilere kredi ürünleri sunuyor. Düşük kredi notuna sahip kişilere daha yüksek faiz uygulaması bulunuyor.

Fibabank

FİBABANK, son günlerde gelir belgesiz ve düşük kredi notuna sahip kişilere kredi ürününü en kolay sunan bankalardan biri olarak öne çıkıyor.

TEB

TEB düşük faiz oranları ve gelir belgesi ya da teminat talep edilmeden kredi ürünleri sunan bankalardan biri olarak öne çıkıyor.

Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası, kendi müşterilerine kredi limiti tanımlıyor. Bu çerçevede ön tanımlı kredinizi istediğiniz zaman, herhangi bir belge ibraz etmeden kullanabiliyorsunuz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Odeabank

ODEABANK’ ta gelir belgesi talep etmeden 15.000 liranın altında krediyi süratle onaylıyor. Bu tutarın üzerinde ihtiyaçlar için, kredi notu düşük olan kişilerden gelir belgesi talep edilebiliyor.

Akbank

Akbank’ ta müşterilerine gelir belgesiz kredi sunuyor. Müşteri olmayanlar, uzaktan müşteri olma teknolojisiyle hemen müşteri olup, gelir belgesiz Direkt Kredi avantajından faydalanabiliyor.

Garanti Bankası

Garanti BBVA müşterilerine gelir belgesiz kredi sunan bankalardan biri. Ancak müşteri olmayanlar, Temassız Müşteri Olma Teknolojisini kullanarak, cep telefonlarına mobil uygulamayı indirip, birkaç dakika içerisinde Garanti BBVA müşterisi olabiliyor. Dolayısıyla sonrasında müşteri olarak kredi başvurusu yapıyor ve belgesiz bir şekilde kredi kullanabiliyor.