Bankacılık sektöründe artık ev hanımları ve öğrenciler içinde kredi desteği bulunuyor. O bankalar başvuruda bulunan ev hanımlarına ve öğrencilere hem acil nakit ihtiyaçları için kredi veriyor. Ev hanımlarına ve öğrencilere kredi veren bankalar, tüm nakit ihtiyaçlarının uygun koşullarda karşılanabilmesine yardımcı oluyor. Peki hem öğrencilerin hem de ev hanımlarının gelir belgesiz kredi kullanabilecekleri o bankalar hangileri ve kredi şartları neler?

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Ev Hanımları ve Öğrenciler İçin Kredi Çekmek

Yaşam koşullarının getirdikleri, hayatın her alanında ihtiyaçların hiçbir zaman bitmemesine neden oluyor. Tam bir ihtiyacı karşıladım derken, ardından bir yenisi daha çıkabiliyor. Yüksek enflasyon, düşük gelir ve ekonomideki dalgalanmalarla birlikte birikim şansı da kalmayan vatandaşlar bankalara başvuruyor. Ancak bankadan kredi gelir sahibi ve iyi bir kredi notuna sahip olunduğunda alınabiliyor.  

Bankadan kredi çekmek için gerekli olan en temel şey tabii ki gelir belgesine sahip olunmasıdır. Ancak hem ev hanımları hem de öğrenciler için böyle bir belge temini şansı bulunmuyor. Gelirleri olsa dahi mevcut pozisyonları dolayısı gelir belgesi sağlayabilme şansları bulunmuyor. Bu nedenle de eskiden beri hem öğrenciler hem de ev hanımları bankalardan kredi kullanamıyordu. Ancak günümüzde bazı bankalar öğrenciler ve ev hanımları için kredi kullanım fırsatı sunuyor.

Ev Hanımlarına ve Öğrencilere Kredi Veren Bankalar

Türkiye’de hem ev hanımlarına hem de öğrencilere kredi veren bankalar arasında CEPTETEB, Garanti BBVA, Enpara, Şekerbank, Aktif Bank ve ING Bank yer alıyor. Bu bankalara başvuruda bulunanlar gelir belgesiz anında ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

CEPTETEB gelir belgesiz tam 50.000 TL limitli ihtiyaç kredisini kişiye özel faiz oranları ve 36 aya varan vade fırsatıyla sunuyor. Üstelik CEPTETEB müşterisi değilseniz, şubeye gitmeden hemen CEPTETEB’li olup, daha avantajlı faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk dijital bankası Enpara, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullandıran bankalar arasında yer alıyor. Böylelikle tüm gelir belgesi gösteremeyen öğrenciler, ev hanımları da acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanabiliyor. Enpara gelir belgesiz ihtiyaç kredisi 40.000 TL üst limitli ve 36 ay vade seçeneğiyle çok düşük faiz oranlarıyla birlikte kullanılabiliyor.