Bugüne kadar milyonlarca kişiye istihdam olanağı sağlayan İŞKUR, 2022’de farklı ve yenilikçi iş olanaklarını da sunmaya devam ediyor. İŞKUR’da yayınlanan evde iş fırsatları da bunlardan birisi. Artık evden çıkmanıza gerek olmadan oturduğunuz yerden sadece paketleme yaparak İŞKUR’dan 5.000 TL’yi aşkın kazanç elde edebilmek mümkün. Peki İŞKUR evde iş fırsatları neler? İŞKUR evde iş maaşları ne kadar? İŞKUR evde iş fırsatların kimler başvurabilir? Şartları neler?

İŞKUR’dan Evde İş Fırsatı

Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR, 2022 yılında evden iş sektörüne giriş yaptı. Bugüne kadar milyonlarca kişiyi iş sahibi yapan İŞKUR, artık daha fazla kişiye kazanç elde edebileceği iş olanakları sunuyor. Son yıllarda oldukça popüler olan evde iş veya evde ek iş olarak tabir edilen ve evden yapılan işlere olan talep hızla artmaya devam ediyor. İŞKUR’da evden iş fırsatlarından daha güvenli şekilde yararlanabileceğiniz fırsatları sizlere ulaştırmaya başladı.
İŞKUR evde iş fırsatları sayesinde özellikle ev hanımları ve öğrenciler başta olmak üzere normal iş mesaisinden geriye kalan vakitlerini kazanca dönüştürmek isteyenlere önemli bir gelir imkanı sağlıyor. İŞKUR’un evde iş fırsatları sayesinde günde sadede 3 ile 4 saatlik bir çalışma sayesinde 5.000 TL’yi aşan gelirler elde edilebiliyor.

İŞKUR Sabun Paketleme İşi

İŞKUR evde iş fırsatları arasında sabun paketleme işi dikkat çekiyor. Firma tarafından üretilen sabunları, yine firma tarafından tedarik edilen paketlere kriterlere uygun şekilde yerleştirmekle sınırlı olan bir iş profili bulunmaktadır. İŞKUR evde sabun paketleme işi ile yoğun bir çalışma temposu yakalanarak, aylık 2022 net asgari ücret tutarından daha yüksek kazanç sağlayabilmek mümkün oluyor.

İŞKUR Kına Paketleme

Özellikle yaz aylarının düğün sezonu olarak değerlendirilmesi, kına paketleme işinin potansiyelini arttırıyor. Firmalar tarafından üretilen kınaların firmanın temin ettiği paketlerine doldurmakla sınırlı olan bir iş portföyü bulunuyor. İŞKUR evde kına paketleme işi özellikle yaz aylarında talebin çok yüksek seviyede olmasından dolayı aylık 6.000 TL ile 7.000 TL seviyelerinde bir kazanç fırsatı sağlıyor. Hatta paketleme performansını yani çalışma yoğunluğunu artırarak, kazançları daha da yukarıya çekebilmek mümkün oluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!