Son dönemin en popüler çiftlerinden Kaan Yıldırım ve Hadise, bir dizi skandalın ve bolca karmaşanın ardından yollarını ayırmıştı. Ama hala birbirlerine gönderme yapmaya devam ediyorlar!

Ünlü şarkıcı Hadise, Türkiye'de parladığı ilk dönemlerde müzisyen Sinan Akçıl'la aşk yaşıyordu. Ama bu aşk olaylı bir şekilde sona erdikten sonra onu büyük bir aşk haberiyle hiç göremedik. Zaman zaman adı birileriyle anılsa da, Hadise hep "tek tabanca" ve işi ile ön plandaydı. Ta ki ünlü oyuncu Kaan Yıldırım'la tanışana kadar!

Aylarca Gizlendiler

Hadise Kaan Yıldırım

Açıkçası Kaan Yıldırım ve Hadise 40 yıl düşünülse akla gelmeyecek bir çiftti! Ama ayrı dünyaların insanı imajı veren iki kişi büyük aşk yaşamaya başladı ve herkesin gıpta ettiği bir çifte dönüştü. İlişkilerini gözden uzak yaşamayı tercih eden ikili, kısa süreli bir ayrılık yaşasa da evliliğe doğru giden aşklarına devam etme kararı aldı. Ama ilişkiyi sarsan ikinci olay ilginç bir şekilde Reza Zarrab ve Ebru Gündeş'in boşanma davası oldu!

Hadise Ebru Gündeş Reza Zarrab

Reza Zarrab'a ihanet gerekçesiyle boşanma davası açan Ebru Gündeş, aldatıldığı kadınlardan birinin Hadise olduğu iddiasına karşı sessiz kaldı. Hem de Hadise'yle çok yakın arkadaş olmasına rağmen! Bu da şüpheleri yoğunlaştırdı ve Hadise ağır eleştiriler aldı. Sonunda bu haberlerin onun ilişkisini de yok ettiği konuşuldu. Ama Kaan Yıldırım'la ayrılık sebepleri için Hadise bambaşka şeyler söylüyordu!

Baskı Görüyormuş

Hadise Kaan Yıldırım-1

Hadise, Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan hemen sonra iş insanı Mehmet Dinçerler'le aşk yaşamaya başladı. Aslında onu çok yoran Kaan Yıldırım aşkından sonra bir ilişki yaşamaya niyeti olmadığını da söyledi! Söylenenlere göre eski sevgilisi ona büyük baskı kurdu. İşinden sosyal medya paylaşımlarına kadar her şeye karışıyordu! İlişkiyi asıl tüketen de buydu. Kaan Yıldırım bu haberler konusunda uzun süre sessiz kaldı. Ama son paylaşımlarının bu iddialarla ilgili bir gönderme olduğu konuşuluyor!

Amaç Başkaymış

Kaan Yıldırım son günlerde birbirinden neşeli ve havalı pozlar paylaşarak hayranlarını mest ediyor. Belli ki, bu fotoğrafları koymasının tek amacı beğeni almak değilmiş! Yakın arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu'nun "Üstün çıplak fotoğraf koydun bir şey demedim bir de üstüne dişlerini göstererek mi gülüyorsun? Hem de bacakların görünürken (!). Sanırım ayrılacağız!" demesi herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Kaan Yıldırım Uraz Kaygılaroğlu

Kaan Yıldırım'ın da "Yatakta koltuk altı kıllarını gösteren fotoyu koyarken düşünecektin! Seni uyarmıştım!" diyerek misilleme yaptı. Ama görünen o ki bu misilleme aslında Uraz Kaygılaroğlu'na değil, Hadise'nin baskı açıklamalarına!