Türk Ekonomi Bankası’nın yeni nesil Dijital Banka olarak kullanıcılara sunduğu CEPTETEB, sürekli yeni ürünler ve kampanyalarla banka müşterilerine özel avantajlar sunuyor. CEPTETEB ile e-ticaretin ülkemizdeki en büyük isimlerinden biri olan hepsiburada.com, birlikte sundukları özel bir çekiliş avantajı hazırlamış. CEPTETEB uygulamasını akıllı cihazına indirerek, 3 Nisan 2022 tarihine kadar uygulama aracılığıyla işlem yapan 101 kişi çok sayıda hediye çeki kazanabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

CEPTETEB ile Hepsiburada Hediye Çekleri Kazanın

3 Nisan 2022 tarihine kadar CETETEB uygulamasını telefonlarına indirerek ilk giriş yapıldığında, uygulamada bulunan “CEPTETEB Çekilişi” kampanyasına katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Çekilişe katılım gerçekleştikten sonra, ilk çekiliş hakkını kazanmış oluyorsunuz. Uygulamaya her hafta seçili bazı işlemleri yapmak amacıyla her hafta giriş yapmanız halinde, toplamda 18 adete ulaşan çekiliş hakkı kazanılabiliyor. Dolayısıyla hediye çeklerinden birinin sahibi olabilme şansınızı arttırmış oluyorsunuz.

Hepsiburada.com e-ticaret platformunda bulunan kuyum ve ziynet eşyası hariç tüm ürünlerin alımı için hediye çekleri kullanılabiliyor. Toplamda 101 Hediye Çeki, koşulları yerine getiren 101 adet CEPTETEB kullanıcısına verilecek. 1 Adet 15.000 TL, 10 adet 5.000 TL, 30 adet 2.500 TL ve 60 adet 1.000 TL olmak üzere, toplamda 101 adet hediye çeki, CEPTETEB müşterilerine verilecek. CEPTETEB Mobil uygulamasında bulunan “CEPTETEB Çekilişi” butonuna tıklayarak, kampanyaya mutlaka katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. CEPTETEB müşterisi, gerekli tüm koşulları sağlamış olsa bile, “CEPTETEB Çekilişi seçeneğini işaretlemediğinde çekilişe katılamıyor. Dolayısıyla mutlaka katılım işlemini mutlaka gerçekleştirmeyi unutmayın.

CEPTETEB 101 Kişiye Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası

Toplamda 101 adet CEPTETEB uygulama kullanıcısı, hepsiburada.com e-ticaret platformunda kullanmak üzere 101 adet hediye çeki için çekilişe katılacak. CEPTETEB uygulamasını indirmek, ilk girişten sonra seçili bazı işlemleri uygulama aracılığıyla gerçekleştirmek, en fazla 18 tane olmak üzere çekiliş hakkı kazanıyor. Çekilişle 1 kişi 15.000 TL Hediye Çeki kazanacak.10 kişi 5.000 TL değerinde, 30 kişi 2.500 TL değerinde ve 60 kişi 1.000 TL Hediye çeki için çekilişe katılacak. 31 Ocak 2022 tarihinde başlayan kampanya, 3 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecek. Seçili olarak belirlenmiş olan bankacılık işlemlerini her hafta bir defa gerçekleştirmek, aynı zamanda bir çekiliş hakkı daha kazanmanızı sağlayacak bir avantaj oluşturuyor.